Zabrakło kilka sekund

Autor Artur Rutkowski 3 Września 2015 godz. 11:16
Juniorzy starsi koszalińskiego Bałtyk-u w minioną środę zmierzyli się w Centralnej Lidze Juniorów z Pogonią Szczecin, Portowcy wygrali dość szczęśliwie 1:0 po trafieniu w doliczonym czasie gry.

Pierwsza połowa pojedynku należała do zespołu prowadzonego przez Mariusza Lenartowicza. Przewagę gospodarze mogli udokumentować bramką, ale w dwóch sytuacjach zabrakło szczęścia. Do przerwy bez bramek.

W drugiej połowie niestety stało się to czego nikt nie chciał. W 65 minucie Maciej Gregorek zobaczył czerwoną kartkę, czy osłabił swój zespół. Mimo osłabienia piłkarze z Koszalina grali z kontry. O mały włos zdobyli by gola. Pogoń zdobyła bramkę dopiero w ostatniej minucie spotkania. Bramkarza gospodarzy pokonał Marcin Listkowski.