Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

57 Halowy Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa

2017-02-13 05:57:00 Art za KOZPN
Przedstawiamy terminarz rozgrywek 57 Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa, organizowanego przez Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Poniedziałek 13.02.
Godziny 10.00. – 12.30 

Grupa I Starszych : UKS Unia II Białogard, SP Polanów, Gwardia III Koszalin, Pomorzanin Sławoborze, AS Zryw Kretomino
Grupa I Młodszych :  UKS Unia Białogard, SP Polanów, Gwardia III Koszalin 

 10.00 – UKS Unia II Białogard - Gwardia III Koszalin
10.10 - Pomorzanin Sławoborze - AS Zryw Kretomino

10.20 - UKS Unia Białogard - SP Polanów

10.30 - UKS Unia II Białogard - SP Polanów
10.40 - AS Zryw Kretomino - Gwardia III Koszalin

10.50 - UKS Unia Białogard - Gwardia III Koszalin 

11.00 - Pomorzanin Sławoborze - SP Polanów
11.10 - AS Zryw Kretomino - UKS Unia II Białogard

11.20 - SP Polanów - Gwardia III Koszalin 

11.30 - SP Polanów - Gwardia III Koszalin
11.40 - UKS Unia II Białogard - Pomorzanin Sławoborze

11.50 - SP Polanów - AS Zryw Kretomino
 12.00 - Gwardia III Koszalin - Pomorzanin Sławoborze

 

Wtorek 14.02.   
Godziny 10.30 – 13.00

Grupa II Starszych :Gmina Tychowo, Sokół Karlino, Gwardia II Koszalin, Iras Czaplinek
Grupa II Młodszych : Gmina Tychowo, Sokół Karlino, Arkadia Malechowo, Gwardia 2007 Koszalin

 10.30 – Gmina Tychowo – Sokół Karlino
10.40 – Arkadia Malechowo – Gwardia 2007 Koszalin

10.50 – Gmina Tychowo – Sokół Karlino
11.00 – Gwardia II Koszalin – UKS Iras Czaplinek

11.10 – Gmina Tychowo – Arkadia Malechowo
11.20 – Sokół Karlino – Gwardia 2007 Koszalin

11.30 – Gmina Tychowo – Gwardia II Koszalin
11.40 – Sokół Karlino – UKS Iras Czaplinek

11.50 - Gmina Tychowo - Gwardia 2007 Koszalin
12.00 – Sokół Karlino – Arkadia Malechowo

12.10 – Gmina Tychowo – UKS Iras Czaplinek
12.20 – Sokół Karlino – Gwardia II Koszalin

 

Środa 15.02.   
Godziny 9.30 -12.30

Grupa III Starszych :  UKS Unia Białogard, AP Technik Świdwin, Gwardia Koszalin, Jantar Siemyśl, Jantar II Siemyśl  

Grupa III Młodszych : UKS Unia II Białogard, AP Technik Świdwin, Gwardia Koszalin, Jantar Siemyśl 

 9.30 - UKS Unia Białogard - Gwardia Koszalin
9.40 - Jantar Siemyśl - Jantar II Siemyśl  

9.50 - UKS Unia II Białogard - AP Technik Świdwin
10.00 - Gwardia Koszalin - Jantar Siemyśl
 

10.10 - UKS Unia Białogard - AP Technik Świdwin
10.20 - Jantar II Siemyśl  - Gwardia Koszalin

10.30 - UKS Unia II Białogard - Gwardia Koszalin
10.40 - AP Technik Świdwin - Jantar Siemyśl
 

10.50 - Jantar Siemyśl - AP Technik Świdwin
11.00 - Jantar II Siemyśl  - UKS Unia Białogard

11.10 - UKS Unia II Białogard - Jantar Siemyśl 
11.20 - AP Technik Świdwin - Gwardia Koszalin

11.30 - AP Technik Świdwin - Gwardia Koszalin
11.40 - UKS Unia Białogard - Jantar Siemyśl

12.00 - AP Technik Świdwin - Jantar II Siemyśl  
12.10 - Gwardia Koszalin - Jantar Siemyśl

Czwartek 16.02.   
Godziny 9.30 -11.30

Grupa IV Młodszych : Gwardia II Koszalin, FCSM Kołobrzeg, Wiekowianka Wiekowo, Pomorzanin Sławoborze.

9.30 -  Gwardia II Koszalin - FCSM Kołobrzeg
9.40 Wiekowianka Wiekowo - Pomorzanin Sławoborze

10.00 FCSM Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 
10.10 Gwardia II Koszalin - Wiekowianka Wiekowo

10.30 Gwardia II Koszalin - Pomorzanin Sławoborze
10.40 FCSM Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo

 

Czas gry : 
Grupa Starsza – 1 x 10 minut

Grupa Młodsza – 1 x 10 minut
Awans do II Rundy uzyskają po 3 zespoły z grup pięciozespołowych, oraz po 2 zespoły z pozostałych grup. 

 



Skomentuj na Facebooku / Zobacz komentarze »
Zobacz popularne artykuły:
 

Dni Koszalina: Znamy program

29 Kwietnia 2017 godz. 2:35 ekoszalin z mat. informacyjnych
Zapraszamy do zapoznania się z programem obchodów Dni Koszalina: 19 maja (piątek)- 9:00 - 17:00 - Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w Pływaniu - basen ZOS, ul. Głowackiego 3 (organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy „Znicz” Koszalin);- 10:30-16:00 - Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Rynek Staromiejski (organizator: polskie stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym , CK105);- 16:00-21:00 - Festiwal Smaków Foodtracków - parking przy amfiteatrze (organizator: MDD Sp. z o.o. CK105);- 16:30-18:30 - Ulica Barw - ul. Bogusława II (organizator: Pałac Młodzieży);- 16:30-19:00 - Program Artystyczny Pałacu Młodzieży, występy zespołów wokalnych i artystycznych - scena City Box (organizator: Pałac Młodzieży);- 17:00 - Wernisaż wystawy: „Andrzej Słowik – wspomnienie” - Galeria Ratusz II p. (organizator: Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Koszalin-Słupsk);- 17:00 - Spotkanie autorskie z dr Kacprem Pencarskim - promujące publikację pt. : „Gospodarka miast rejencji koszalińskiej w latach 1918 - 1939".Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jedynak z PTH Koło w Koszalinie - sala konferencyjno-kinowa KBP (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna)- 18:00 - Wernisaż wystawy Edwarda Dwurnika - Bałtycka Galeria Sztuki (organizator: CK105);- 19:00 - Koncert zespołów: Red Lips i Cugowscy - amfiteatr, bilety: 5zł (organizator: CK105);- w godz. otwarcia bibliotek - Wystawy książek o Koszalinie lub koszalińskich twórcach - Filie KBP (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna);- przez cały dzień - Odtwarzanie fragmentów książek koszalińskich twórców w autobusach miejskich - wybrane linie autobusów MZK (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna); 20 maja (sobota)-10:00-13:00 - Spotkanie „Od maluszka do staruszka – ekologia łączy pokolenia” - DPS Koszalin, ul. Leonida Teligi 4 (organizator: Dom Pomocy Społecznej, DB Schenker);-11:00 -15:00 - Eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych - Sala Widowiskowa CK105 (organizator: CK105);- 11:00 -17:00 - Festiwal Organizacji Pozarządowych - Rynek Staromiejski (organizator: Pracownia Pozarządowa, Bałtycki Teatr Dramatyczny, CK105);- 11:00-17:00 - Akcja Bookcrossing, impreza urodzinowa podczas której zapraszamy czytelników na symboliczny kawałek tortu i zachęcamy do przyniesienia nam prezentu (w postaci książek) – Rynek Staromiejski (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczny);- 11:00 - 18:00 - program artystyczny z okazji otwarcia Galerii Emka - Galeria Emka i jej okolice;- 12:00-21:00 - Festiwal Smaków Foodtracków - parking przy amfiteatrze (organizator: MDD Sp. z o.o. CK105);- 12:00-16:00 - Park Sztuki, występy zespołów, warsztaty plastyczne – Park im. Książąt Pomorskich (organizator: CK105);- 16:30 - Tort dla mieszkańców Koszalina - Rynek Staromiejski (organizator: Urząd Miejski);- 17:00-22:00 - Noc Muzeów w Obserwatorium Astronomicznym - ul. Gnieźnieńska 8A (organizator: Pałac Młodzieży);- 18:00-24:00 - Noc Muzeów - Noc Tajemnic - teren Muzeum w Koszalinie i inne instytucje na terenie miasta, szczegółowy program: www.muzeum.koszalin.pl (organizator: Muzeum);- 20:30 - Koncert Margaret z okazji otwarcia Galerii Emka - parking przy Galerii , wstęp wolny (organizator: Galeria Emka);- przez cały dzień - Odtwarzanie fragmentów książek koszalińskich twórców w autobusach miejskich - wybrane linie autobusów MZK (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna); 21 maja (niedziela)- 9:00-17:00 - „Nie nowotworom u dzieci” Ogólnopolski Program Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych, badania dla dzieci od 9 m-ca do 6 lat. Projekt zrealizowanyw ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego. - parking przy amfiteatrze (organizator: Fundacja Ronalda McDonalda, Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin);- 12:00-21:00 - Festiwal Smaków Foodtracków - parking przy amfiteatrze (organizator: MDD Sp. z o.o. CK105);- 12:00-16:00 - Obóz Historyczny: miasteczko rycerskie – park przy amfiteatrze (organizator: CK105);- 12:00-16:00 - Koszaliński Łosoś, stanowisko rekonstrukcyjne, prezentacja średniowiecznych narzędzi rolniczych,rybackich oraz służących do wyrabiania pasów i barwienia tkanin - park przy amfiteatrze (organizator: CK105);- 16:00 - Bajka „Cykor-bojąca dusza”, reż. Wojciech Rogowski – Bałtycki Teatr Dramatyczny,ilość miejsc ograniczona, zaproszenia do odbioru w kasie teatru, rezerwacja tel. 94 342 22 67 (organizator: Bałtycki Teatr Dramatyczny);- 19:00 - Widowisko „Nie kochać w taką noc” - amfiteatr, wstęp wolny  (organizator: CK105, Fundacja „Pokoloruj Świat”);- przez cały dzień - Odtwarzanie fragmentów książek koszalińskich twórców w autobusach miejskich - wybrane linie autobusów MZK (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna); 22-25 maja (poniedziałek-czwartek)- 9:00-17:00 - „Nie nowotworom u dzieci” Ogólnopolski Program Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych - parking przy amfiteatrze (organizator: Fundacja Ronalda McDonalda);- w godz. otwarcia bibliotek - Wystawy książek o Koszalinie lub koszalińskich twórcach - Filie KBP (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna); 26 maja (piątek)- 9:00-17:00 - „Nie nowotworom u dzieci” Ogólnopolski Program Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych - parking przy amfiteatrze (organizator: Fundacja Ronalda McDonalda);- 9:00-10:30 - Dzień Sportu - impreza dla dzieci z koszalińskich szkół podstawowych - Park Wodny Koszalin (organizator: Park Wodny Koszalin);- 16:00 - XLVI Konkurs Malarstwa Ściennego Dzieci i Młodzieży - przejścia podziemne pod ul. Zwycięstwa i ul. Młyńską (organizator: Pałac Młodzieży);- 18:30 - Koncert „Estrada dla młodych”, prezentacja młodych talentów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie- Filharmonia Koszalińska, bilety: od 25 zł (organizator: Filharmonia);- w godz. otwarcia bibliotek - Wystawy książek o Koszalinie lub koszalińskich twórcach - Filie KBP (organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna); 27 maja (sobota)- 9:00-15:00 - Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Koszalina - Strzelnica Kryta Sp. „UNIA”, ul. Szczecińska 25A (organizator: Strzelnica Kryta „UNIA”);-15:00 - XV Międzynarodowy Bieg Wenedów - ulice Koszalina (organizator: Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej); ...
 

2 mln na chodniki

20 Kwietnia 2017 godz. 15:22 Ekoszalin z mat. informacyjnych
Prezydent Piotr Jedliński zdecydował, by 2 mln zł, które zaoszczędzono podczas przetargów przeprowadzonych w Zarządzie Dróg i Transportu, przeznaczyć na remont koszalińskich chodników. Do modernizacji wytypowano 22 miejsca. Wcześniej miasto oszacowało koszt napraw chodników w Koszalinie na ponad 9 milionów złotych. Pozostałe 7 mln złotych miasto planuje wydawać sukcesywnie po dwa miliony rocznie. Prace zostaną wykonane jeszcze w tym roku. Prezydent poinformował o tym fakcie podczas konferencji prasowej.   Propozycje chodników wymagających remontu w/g www.koszalin.pl. Szczegółowy wykaz tutaj:   OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE Plac Gwiaździsty (nr 1-7) OSIEDLE NOWOBRAMSKIE ul. Drzymały (przy nr 15-21 oraz nr 1-7) ul. Rzemieślnicza (chodnik przy szkole i schody) OSIEDLE WAŃKOWICZA ul. Fałata (lewa strona od bloków do ul. Wańkowicza) ul. Władysława IV (chodnik przy budynku Poczty Polskiej) ul. Monte Cassino (chodnik po przeciwnej stronie przychodni) OSIEDLE ŚNIADECKICH ul. Śniadeckich (nr 15-19) ul. Jana Pawła II (chodnik łączący budynki nr 2 i 8) OSIEDLE NA SKARPIE ul. Gierczak (chodnik przy przedszkolu prywatnym) OSIEDLE KOTARBIŃSKIEGO ul. Próchnika (nr 1-1B, 6-6C i 8-8B) OSIEDLE ROKOSOWO ul. Jaśminowa (prawa strona) ul. Artylerzystów (prawa strona od Zwycięstwa do Westerplatte) ul. Zwycięstwa (od ul. 4 Marca do wjazdu do kaplicy) OSIEDLE WSPÓLNY DOM ul. Karłowicza (nr 5-5C, naprzeciwko sklepu „Sano”) OSIEDLE LECHITÓW ul. Lechicka (przy nr 41) ul. Łużycka (łącznik przy przedszkolu) ul. Łużycka (lewa strona od ul. Lechickiej – nr 40-44) OSIEDLE MORSKIE ul. Franciszkańska (od nr 100 do pawilonów) OSIEDLE JEDLINY ul. Hanki Sawickiej (chodnik przy przedszkolu prowadzący na Tereny Podożynkowe) OSIEDLE MORSKIE ul. Rybacka (nr 21-57) OSIEDLE BUKOWE ul. Rodła (lewa strona od ul. Langego do Netto) OSIEDLE JAMNO ŁABUSZ chodniki na osiedlu...