Sport

IV liga: Bałtyk - Osadnik 2:0 (0:0)

Autor Dominik Wasilewski 13 Maj 2017 godz. 18:35
Zespół IV ligowego Bałtyku pokonał Osadnika Myślibórz 2:0 (0:0) po bramkach Bartłomieja Fastyna i Krystiana Krauze.Zespół Energetyka Gryfino zremisował bezbramkowo z Raselem Dygowo co pozwoliło naszym zawodnikom objąć prowadzenie, mimo jednego meczu rozegranego mniej. Skład: Skrzyński, Krauze, Jasitczak, Drozdowski, Biergiel, Szymański, Rak, Tylczyński, Kamiński, Pazdur, Romańczyk Weszli: Fastyn, Naworski, Andrzejczak i Czenko Od początku zespół Bałtyku dominował, jednak zgromadzeni przed swoim polem karnym goście nie pozwolili nam stworzyć wielu sytuacji bramkowych. Najbliżej zdobycia gola był Konrad Romańczyk i Leszek Pazdur.W drugiej połowie Bałtyk zagrał bardziej zdeterminowany i w 64 minucie kapitalnym strzałem z 25 metrów popisał się Bartłomiej Fastyn. W doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym był Paweł Rak a jedenastkę wykorzystał Krystian Krauze. W środę o godzinie 18.00 nasi zawodnicy grają z ostatnią Drawą w Drawsku Pomorskim.