Świetny wynik ZKS Koszalin

Autor Ekoszalin z mat. informacyjnych 14 Lutego 2017 godz. 11:02
Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli zawodnicy ZKS Koszalin w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży o Puchar Burmistrza Karlina. Zawody rozegrano w Homanit Arena w Karlinie.

W zawodach wzięło udział 160 zawodników z 14 klubów z naszego województwa. Na  drużynowe II miejsce dla koszalińskiego ZKS  złożyły się doskonałe wyniki wszystkich startujących z klubu - Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych młodych reprezentantów i stylu walki jaki prezentowali  - powiedział Dawid Kret trener ZKS Koszalin - na szczególne słowa uznania zasługuje Damian Baranowski mieszkaniec Gminy Manowo i uczeń Szkoły Podstawowej w Rosnowie , który w pięknym stylu wywalczył złoty medal wygrywając wszystkie cztery pojedynki w najniższej kategorii wagowej do
25kg.

W grupie wiekowej młodzik i młodziczka świetnie spisali się Dominik Mytkowski aktualny Mistrz Polski do lat 14 z 2016 roku i jego klubowy kolega Michał Szuster zdobywca II miejsca na Mistrzostwach Polski Młodzików w 2016. To obecnie najlepsi zawodnicy klubu w tej grupie wiekowej - nie dali szans rywalom - wszystkie walki wygrali przed czasem.