Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

Zapadka powalczy na EFS 3

2013-03-04 22:57:00 Artur Rutkowski / fot. FB Kornela Zapadki
Jak wszyscy dobrze wiemy, już 6 kwietnia impreza jakiej w Koszalinie jeszcze nie było, bowiem w Hali Widowiskowo Sportowej odbędzie się Gala - Extereme Fighting Sports 3. Podczas, której nie zabraknie, również koszalińskich aspektów w oktagonie zaprezentuje się m.in. Kornel Zapadka z Berserkers Team Koszalin.

Kornel, ulubieniec koszalińskiej publiczności, posiadacz czarnego pasa BJJ Kornel Zapadka, a jego bilans w MMA to 3 zwycięstwa oraz jedną porażkę.

 

Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników jacy wystąpią na gai EFS 3. Jego przeciwnika poznamy za jakiś czas.

 

Ważniejsze osiągnięcia Kornela Zapadki:
BLACK BELT BRAZILIAN JIU-JITSU FROM RICARDO DE LA RIVA - 2011
WORLD CHAMPION CBJJE - 2007, 2008, 2011- ABSOLUTO
WORLD CHAMPION - INTERNATIONAL MASTER&SENIOR - 2007, 2008, 2011
WORLD CHAMPION JIU-JITSU NO GI - 2009
EUROPEAN CHAMPION -2007, 2009 - ABSOLUTO
WORLD CUP CHAMPION - 2007, 2011
VICE CHAMPION PANAMERICANO JIU-JITSU OLIMPICO - 2012 BLACK BELT
CHAMPION BRAZILIAN CUP - SUPER HEAVY and CHAMPION ABSOLUTO - BLACK BELTS
3 place on EUROPEAN Championsip 2013 - black belts
5 TIMES POLISH CHAMPION
POLISH CUP CHAMPION - 2007, 2010
SCANDINAVIAN OPEN CHAMPION - 2007, 2008
4 TIMES GERMAN OPEN CHAMPION
BRAZILIAN CUP CHAPMION - 2010 and VICE CHAMPION NO GI
VICE CHAMPION WORLD CUP - 2007 - ABSOLUTO
VICE CHAMPION RIO OPEN IBJJF -2009, 2011
VICE CHAMPION BRAZILIAN NATIONALS JIU-JITSU NO GI CHAMPIONSHIP and 3 place ABSOLUTO - 2010
VICE CHAMPION EUROPEAN - 2007 - ABSOLUTO, 2009
VICE CHAMPION RIO OPEN CBJJE - 2011 and 3 place ABSOLUTO
VICE CHAMPION ADCC SPAIN OPEN TRIALS 2006
CAMPEONATO F.J-J.RIO CHAMPION 2010, 2011 SUPER PESADO and ABSOLUTO
VICE CHAMPION POLISH JIU-JITSU NO GI - 2011
CHAMPION POLISH CUP JIU-JITSU NO GI and VICE CHAMPION ABSOLUTO - 2012 BLACK BELT

 

Już niedługo porozmawiamy z wojownikiem z naszego miasta. Więcej informacji już niedługo.

 

Dodajmy, że ruszyła już sprzedaż biletów na kwietniową galę, a można je nabywać on-line na stronie https://bilety.hala.koszalin.pl/

 

Cała gala będzie, również na żywo transmitowania w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej Orange Sport. Oprócz walk widzowie zobaczą występ gwiazdy muzycznej, a także pojawią się goście gali

Skomentuj na Facebooku / Zobacz komentarze »
Zobacz popularne artykuły:
 

Obserwatorium od środka

22 Sierpnia 2016 godz. 8:14 Ala, fot. Piotr Walendziak, UM Koszalin
Już wkrótce otwarte zostanie Koszalińskie Obserwatorium Astronomiczne. Na FB prezydenta Koszalina opublikowano film z jego wnętrza. To jeden ze zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego 2015. Dzięki Pawłowi Iwankowi, koszalińskiemu astronomowi amatorowi i inicjatorowi projektu nasze miasto wzbogaci się o nowoczesny, edukacyjny obiekt. Projekt w głosowaniu poparło 3820 osób.    Realizacja projektu nieco się przedłużyła, a to ze względu na jego niedoszacowanie. Wnioskodawca określił koszt realizacji na kwotę ok. 500 tyś złotych, gdy tymczasem realny koszt tego w pełni nowoczesnego obiektu wyniósł   1.449.542,70 zł.   Obserwatorium wyposażone będzie m.in. w kopułę astronomiczną o średnicy 5,5m   wraz z kompletnym wyposażeniem, automatyką napędu, sprzętem optycznym (teleskop główny z montażem słupowym, teleskop do obserwacji słońca), z filtrami, lornetką ze statywem, kamerą planetarną oraz z niezbędnym oprogramowaniem, kalibracją , uruchomieniem, komputer sterujący z niezbędnym oprogramowaniem, komputer do obróbki danych z niezbędnym oprogramowaniem i schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych poruszających  się na wózkach.  Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne KOBET Sp. z o.o. Będzie to obiekt ogólnodostępny. Jego aktywność ma być realizowana m.in. w ramach działalności Pałacu Młodzieży. W tej placówce ma powstać specjalna sekcja dla uczniów, miłośników astronomii z całego miasta.       Oto inwestycje, które zrealizowano w naszym mieście dzięki Budżetowi Obywatelskiemu   Budżet Obywatelski 2014 Budowa 750 m drogi rowerowej Budowa boiska przy I LO im. St. Dubois Kompleksowa rewitalizacja zieleni oraz części rekreacyjnej na deptaku przy ul. Dworcowej   Budżet Obywatelski 2015 Góra Chełmska – najlepsze miejsce dla rowerów, spacerów i Nordic walking Bezpieczne miasteczko – bezpieczne dzieci Od malucha do seniora – ogólnodostępne miejsce rekreacji rodzinnej Zakup instalacji nagłośnieniowej do Auli Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych Pierwszy w Koszalinie integracyjny plac zabaw dla dzici niepełnosprawnych   Budżet Obywatelski 2016 Dom Harcerza – bezpieczeństwo, edukacja, wychowanie Miejski wybieg dla psów...
 

Zakaz kąpieli w Darłówku Wsch. i Sarbinowie

25 Sierpnia 2016 godz. 16:19 Ala za Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie
 

Murale po koszalińsku

22 Sierpnia 2016 godz. 12:19 Ala
Koszalinianie lubią murale. Prezydent miasta, Piotr Jedliński też. Dlatego na FaceBooku pochwalił się nową ścienną dekoracją i… zaczęło się     Wpis wywołał w Internecie lawinę takich jak ten komentarzy:          My także podjęliśmy temat, który opublikowaliśmy pod tytułem " Inny budżet, inny mural. Postanowiliśmy jednak sprawę wyjaśnić i dlatego zwróciliśmy się do rzecznika prezydenta z prośbą o wyjaśnienie. Oto one:   "Murale historyczne w ramach budżetu obywatelskiego powstają w oparciu o stare zdjęcia Koszalina i są na etapie przygotowywania projektów. Jeszcze żaden z nich nie zaistniał w przestrzeni publicznej. Pierwsze dwie lokalizacje murali historycznych to budynki przy ul. Podgrodzie 10 oraz ul. Spółdzielcza 16. Murale, które do tej pory powstały w mieście, są niezależne od Budżetu Obywatelskiego. Pierwszy powstał z okazji 750-lecia miasta i znajduje się na budynku przy ul. Niepodległości (pieczęć miejska). Wykonała go koszalińska firma Druklin za 7.550 zł brutto. Autorami dwóch nowych murali (vis a vis dworca PKP i przy ul. Lechickiej) są artyści z firmy Donut Planet Studio z Wrocławia  Ich koszt to 54 tys. zł netto. Pieczęć była tańsza, bo użyto tylko dwóch kolorów farb, a i firma dała cenę promocyjną".- Poinformował nas Grzegorz Śliżewski.   Dodajmy, że Murale Historyczne -  4 wielkoformatowe malunki na ścianach budynków w kilku miejscach, przedstawiające ulice dawnego Koszalina - autorstwa Forum Rozwoju Koszalina  mają kosztować 120 tys. złotych.   Skąd zatem całe zamieszanie? Sprawcą był ten wpis:      Zamieniono go na:        Koszalinianie lubią murale. Dlatego postaraliśmy się zrobić „przegląd” większości z nich. Pewnie nie udało nam się sfotografować wszystkich dlatego namawiamy Was czytelnicy do fotografowania i nadsyłania tego… co nam umknęło.  Wystarczy przesłać maila ze zdjęciami na redakcja@ekoszalin.pl lub wkleić na naszą stronę FB. ...