ZKS Koszalin wicemistrzem LZS

2018-09-10 03:24:00 Art za FB/ZKS Koszalin Rosnowo
W Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostw Zrzeszenia LZS w grupie wiekowej młodziczek, kadetek i juniorek. Drugie miejsce w łącznej klasyfikacji klubowej zajął ZKS Koszalin.

Joanna Samsonowicz wywalczyła złoty medal w kategorii do 42 kg. W finale pokonała swoją koleżankę klubową Wiktorię Błoch jednym punktem 5:4.

W kategorii do 46 kg Martyna Łuszczyńska została wicemistrzynią LZS. Aleksandra  Strzelczyk w grupie kadetek zdobyła brązowy medal w kategorii do 65 kg, a jej młodsza siostra, Karolina musiała zadowolić się piątym miejscem.

- Te dobre wyniki mówią, że ponownie idzie fala zdolnych dziewczyn i w przyszłości będziemy mieli wiele powodów do radości - powiedział Dawid Kret, trener ZKS.