Sparing: Rega Trzebiatów - Gwardia Koszalin 0:2

2018-07-15 01:42:00 Art za Gwardia Koszalin
W rozegranym w Trzebiatowie meczu sparingowym, trzecioligowi piłkarze Gwardii Koszalin pokonali miejscową Regę 2:0.

Piłkarze obu zespołów rywalizowali w systemie 3x30 minut. Choć okazji do strzelenia bramki nie brakowało, to jedyne gole w tym spotkaniu padły w ostatniej, trzeciej tercji. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dominik Drzewiecki.

W niedzielę gwardziści wyjadą na tygodniowy obóz przygotowawczy do Wałcza. Tam obok dalszego szlifowania formy, w planach są również dwa mecze kontrolne. W środę Gwardia zagra w Człopie z okazji 70-lecia istnienia miejscowej Korony, z kolei szczegóły drugiego test-meczu są jeszcze w trakcie ustalania.