KATEGORIA

Zapasy w Koszalinie

Ariana Kret z ZKS Koszalin z brązowym medalem OOM

Art za Pomorze Zachodnie - 2 Maj 2023 godz. 13:01
Zapaśniczki z Pomorza Zachodniego wywalczyły aż 8 medali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

I Eliminacja do OOM: ZKS z medalem trzema awansami

Art za FB.ZKS Koszalin - 26 Lutego 2023 godz. 12:57
Reprezentanci ZKS Koszalin tym razem rywalizowali w Warszawie w I Eliminacji do OOM w zapasach w stylu klasycznym. Podopieczni trenera Dawida Kreta wywalczyli jeden - brązowy w wadze 60 kg Michała Maciuk - i trzy awanse do finałów mistrzostw Polski. Finały odbędą się w kwietniu, a ich gospodarzem będzie Koszalin.

Wiktor Hasa brązowym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Seniorów

Art za FB/ZKS Koszalin - 14 Lutego 2023 godz. 7:38
W Pelplinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Był to pierwszy start w gronie seniorów młodych reprezentantów ZKS Koszalin. Najlepiej zaprezentował w kategorii wagowej do 92 kg Wiktor Hasa, który wywalczył medal. Po złoto sięgnął Michał Bielawski z WKS Grunwald Poznań, a po srebro Filip Rogut z Boruta-Olimpijczyk Wrestling Zgierz.

Historyczny sukces zapaśników ZKS Koszalin

Art za ZKS Koszalin - 18 Października 2022 godz. 13:13
Wielki sukces odnieśli startujący w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Pyrzycach zanotowali reprezentanci ZKS Koszalin. W rywalizacji chłopców koszalinianie na 10 kategorii wagowych zwyciężyli w 7!

Dwa złota i dwa brązy reprezentantów ZKS Koszalin

Art za FB/ZKS koszalin - 4 Kwietnia 2022 godz. 5:13
Weronika Zawistowska (53 kg)i Martyna Łuszczyńska (61 kg) wywalczyły podczas zawodów II Puchar Polski kadetów i kadetek, które w miniony weekend odbyły się w Kołobrzegu złote medale.

Mateusz Łuszczyński (ZKS Koszalin) ze srebrnym medalem mistrzostw Polski seniorów

Art za ZKS Koszalin - 7 Września 2021 godz. 5:43
W Rzeszowie dobiegły końca LXXIV Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym. Na starcie ujrzeliśmy 77 zawodników z 25 krajowych klubów. Znakomicie spisał się Mateusz Łuszczyński. Zawodnik ZKS Koszalin w kategorii wagowej do 65 kg wywalczył srebrny medal.