KATEGORIA

Tenis w Koszalinie

AO: Hubert Hurkacz w ćwierćfinale

Art - 22 Stycznia 2024 godz. 7:41
26-letni Hurkacz pokonał niżej notowanego Francuza Arthura Cazauxa 3:0 (7:6, 7:6, 6:4). Nie był to jednak spacerek dla 26-letniego Polaka. Dwa pierwsze sety turniejowa "9" wygrała bowiem po ł tie-breakach! Na dodatek po pierwszych 11 minutach pojedynku Hurkacz przegrywał 0:3...

AO: Hubi w IV rundzie!

Art - 20 Stycznia 2024 godz. 6:11
Hubert Hurkacz pokonał w meczu 3. rundy Australian Open Francuza Ugo Humberta 3:6, 6:1, 7:6, 6:3. Rozstawiony w turnieju z nr 9. Polak, w kolejnej rundzie zmierzy się z Francuzem A. Cazaux (WC), który pokonał Holendra T. Griekspoor (28) 6:3, 6:3, 6:1.

AO: Iga Świątek awansowała po niesamowitej walce

Art - 18 Stycznia 2024 godz. 5:23
Iga Świątek pokonała Danielle Collins 6:4, 3:6, 6:4 w spotkaniu II rundy Australian Open. W trzecim secie Polka przegrywała już 1:4, a później 2:4 i 0:40, ale zdołała odwrócić ww niebywały sposób losy meczu i po trzeciej piłce meczowej zwyciężyła!

Iga Swiątek wygrywa WTA Finals i wraca na fotel liderki

Art, fot. Internet - 7 Listopada 2023 godz. 4:04
W finale turniej WTA Finals Polka nie dała najmniejszych szans Jessice Peguli, wygrywając z nią 6:1, 6:0.

Federico Coria zwycięzcą 30. edycji Invest in Szczecin Open

Art za Invest in Szczecin Open - 17 Września 2023 godz. 16:08
Po blisko dwugodzinnej walce został wyłoniony nowy mistrz Invest in Szczecin Open. Federico Coria potrzebował dwóch setów do pokonania Vita Koprivy i zwyciężył 6:1, 7:6(4). Argentyńczyk swój występ w turnieju rozpoczął od... zgubienia bagażu.

Stuttgart: Kosmiczna Iga!

Art, fot. Instagram.Iga Świątek - 23 Kwietnia 2023 godz. 15:05
Iga Świątek zagrała kapitalny finał z Aryną Sabalenką w Stuttgarcie. Polka pokonała Białorusinkę w dwóch setach 6:3, 6:4 i drugi raz w karierze triumfowała w tym turnieju. Jednocześnie zaliczyła perfekcyjny powrót po kontuzji. W tym meczu było naprawdę wiele efektownych akcji.