KATEGORIA

Podnoszenie ciężarów w Koszalinie

Srebro Grzegorza Lanzera

Art, fot. FB/Grzegorz Lanzer, film: 2015 IPC Powerlifting European Open Championships, Eger - 30 Listopada 2015 godz. 11:38
Znakomicie podczas Powerlifting European Open Championships spisał się sztangista Startu Koszalin, Grzegorz Lanzer. Prowadzony przez trenerów Aleksandra Popławskiego I Ryszarda Fornalczyka zawodnik w wyciskaniu sztangi leżąc w wadze do 65 kg wywalczył srebrny medal.

Pięć medali atletów

Ala, fot. FB/Ryszard Fornalczyk - 28 Października 2015 godz. 19:39
Udany występ zanotowali niepełnosprawni sztangiści Startu Koszalin. Podopieczni trenerów Aleksandra Popławskiego i Ryszarda Fornalczyka podczas zawodów Pucharu Polski w podnoszeniu ciężarów osób niepełnosprawnych w Bydgoszczy wywalczyli pięć medali.

Golec druga na świecie

Artur Rutkowski - 3 Grudnia 2014 godz. 14:52
Koszalinianka Anna Golec zajęła drugie miejsce podczas Mistrzostw Świata w Hamburgu w Girevoy Sport. Reprezentacja Polski drużynowo zajęła szesnaste miejsce w seniorach, a także ósme w weteranach.

Brązowy Start

ArtRut / fot. FB/Ryszard Fornalczyk - 20 Listopada 2014 godz. 17:14
Duży sukces odnieśli sztangiści Startu Koszalin. Podopieczni trenera Ryszarda Fornalczyka w Drużynowych Mistrzostwach Polski, które odbyły ię w Tranowie zajęła trzecie miejsc.

Felińska w formie

Artur Rutkowski - 29 Października 2014 godz. 13:47
Koszalinianka Olimpia Felińska zaprezentowała się z bardzo dobrej strony podczas IV Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 i 23, Seniorek i Seniorów oraz Weteranek i Weteranów w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Zawodniczka przywiozła dwa medale, w tym jeden złoty.

Koszalinianie najlepiej wyciskali

Artur Rutkowski / fot. Michał Świderski (e-kg.pl) - 12 Sierpnia 2014 godz. 11:52
Już po raz drugi na kołobrzeskim molo odbył się Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi na Molo. W zawodach udział wzięła liczna grupa zawodników, co zaskoczyło samych organizatorów.