KATEGORIA

Lekkoatletyka w Koszalinie

Aniołki Matusińskiego w olimpijskim finale

Art, fot. FB/Małgorzata Hołubb-Kowalik - 5 Sierpnia 2021 godz. 12:28
Nasz sztafeta 4x400 m kobiet w składzie z koszalinianką Małgorzata Hołub-Kowalik awansowała do finału. Polki wygrały swój bieg eliminacyjny z najlepszym w tym sezonie czasie 3.23.10. Drugie miejsce zajęły Kubanki także uzyskując najlepszym w tym roku rezultat 3.24.04, a trzecie Belgijki, który uzyskując czas 3.24.08 poprawiły rekord swojego kraju.

Polska sztafeta MIX 4 x 400 metrów ze ZŁOTYM MEDALEM OLIMPIJSKIM

Art za PZLA - 31 Lipca 2021 godz. 14:53
Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic - Fanpage, Kajetan Duszyński w finale MIX 4 x 400 metrów uzyskując czas 3:09.87 pobili rekord Europy i ustanowili rekord olimpijski. polska sztafeta mistrzem olimpijskim!

Gocha w rekordowej drużynie

Art, fot. Twitter/European Athletics - 30 Lipca 2021 godz. 13:35
W eliminacjach sztafety mieszanej 4 x 400 metrów polski zespół ustanowił czasem 3:10.44 rekord Europy!

Polscy lekkoatleci obronili tytuł Drużynowych Mistrzostw Europy

Art za PZLA - 30 Maj 2021 godz. 16:18
Biało-czerwona sztafeta kobiet 4x400 m w składzie Hołub-Kowalik, Lesiewicz, Święty-Ersetic, Kaczmarek z czasem 3:26.37 EL zwyciężyła, a Polska reprezentacja zdobywając 181,5 pkt obroniła w Chorzowie tytuł Drużynowych Mistrzostw Europy!

Polska druga na półmetku Drużynowych Mistrzostw Europy. Dziś start sztafety 4x400 m kobiet

Ala za PZLA, fot. FB/Małgorzata Hołub-kowalik - 30 Maj 2021 godz. 7:04
Po pierwszym dniu Polska jest druga, ma tylko 0,5 punktu starty do ekipy z Wysp Brytyjskich. Za biało-czerwonymi Niemcy. Dziś dokończenie zawodów. Początek o 13:00. O godz. 15.53 zaplanowano star sztafety 4x400 m kobiet z Małgorzata Hołub-Kowalik w składzie.

Sztafeta z Gochą w składzie z brązem

Art za PZLA, fot. FB/Małgorzata Hołub-Kowalik - 8 Marca 2021 godz. 2:37
W niespodziewanym składzie pobiegła w Toruniu, podczas Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiejatletyce żeńska sztafeta 4 x 400 metrów. W składzie Aniołków Matusińskiego znalazły się Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Kornelia Lesiewicz i Aleksandra Gaworska zdobyły brązowy medal.