KATEGORIA

Karate w Koszalinie

Wicemistrz kraju z Mielna

Art za FB/Cezary Banasiak - 21 Października 2018 godz. 13:18
Zawodnik mieleńskiego Klubu Sztuk i Sportów Walki, Wojciech Formela został wicemistrzem Polski w wadze do 60 kg podczas mistrzostw kraju 14 -15 lat. Na zdjęciu Wojtek wraz ze swoim trenerem Cezarym Banasiakiem.

Srebro i dwa brązy karateków

Art za KKKK, fot. KKKK/ Piotr Janczak - 25 Września 2018 godz. 3:09
W Kaliningradzie (Rosja) odbyły się 32. Mistrzostwa Europy KWF. Wzięło w nich udział 410 zawodników z 21 krajów. Reprezentacja Polski zdobyła 34 medale i drużynowo zajęła drugie miejsce za Rosją. Wśród medalistów byli także członkowie Koszalińskiego Klubu Karate Kyokushin.

Karate Kyokushin: Koszalinianie podwyższyli swoje kwalifikacje

Art za KKKK - 24 Lipca 2018 godz. 14:44
W Krakowie odbył się 45. Wschodnio-Europejski letni obóz kyokushin. Głównymi trenerami byli Prezydent EKF (European Karate Federation) shihan Antonio Pinero 9 dan oraz Reprezentant Krajowy USA shihan Lesław Samitowski 7 dan z Chicago.

Srebro i brąz kickbokserów Bałtyku

Art za KKT Bałtyk Koszalin - 1 Maj 2018 godz. 4:21
W miejscowości Mysiadło koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów, juniorów i kadetów w kicboxingu. W zawodach wystartowało 533 zawodników z 74 klubów w tym zawodnicy KKT Bałtyk Koszalin. Juniorzy: Kat. +65 kg Brązowy medal Emilia Czerwonka KKT Bałtyk Koszalin Kadeci kicklight : Kat. 65 kg Srebrny medal Julia Stasiuk KKT Bałtyk Trener: Krzysztof Pajewski

Brązowy medal Michała Bączyka na Mistrzostwach Polski

Art za Koszaliński Klub Karate Kyokushin - 26 Kwietnia 2018 godz. 6:03
Michał Bączyk z Koszalińskiego Klubu Karate Kyokushin zdobył podczas 45. Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin brązowy medal.

Karatecy z Mielna zwyciężyli w Nowej Soli

Art za MKSiSW - 12 Marca 2018 godz. 4:56
Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Karate Kyokushin Makroregionu Zachodniego zajął pierwsze miejsce.