KATEGORIA

Judo w Koszalinie

Judocy Gwardii pozdrawiają

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 26 Sierpnia 2023 godz. 15:01
Przebywający w Darłówku na obozie szkoleniowym judocy Gwardii Koszalin pozdrawiają i zapraszają już we wrześniu na zajęcia. - Judo to nie tylko sport, ale i sposób na życie, dlatego każdy - bez względu na wiek - może przyjść i znaleźć tu swoje miejsce - zapewnia Cezary Wojniusz, gwardyjski trener.

Od dziś judocy Gwardii nie mogą trenować przez decyzję prezeski ZOS

Art, fot. FB/Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin - 12 Lipca 2023 godz. 9:14
Wakacje. Spora liczba młodych koszalinian została w domu. To specjalnie dla nich istnieje od lat program "Bezpieczne wakacje". Wielu urzędników, pracowników ośrodków sportowo-kulturalnych poświęca w tym czasie wiele by uatrakcyjnić pobyt w mieście naszym pociechom. Jednak nie wszyscy!

Dwa srebra koszalińskich żołnierzy

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 23 Czerwca 2023 godz. 9:03
W Elblągu odbył się Mistrzostwa Wojska Polskiego. Zawody były na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym gdyż startowała cala czołówka reprezentantów Polski. Znakomicie wypadli wychowankowie Klubu Judo Gwardia Koszalin, którzy wywalczyli dwa srebrne medale.

9 medali judoków Gwardii

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 11 Czerwca 2023 godz. 13:39
W Gdyni odbyły się Międzynarodowy Turniej Judo Baltic CUP 2023. W trzydniowej imprezie startowało ponad 1500 zawodników i zawodniczek z kraju i Europy. To absolutny rekord w liczbie startujących. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, jak i organizacyjnym.

Gwardyjski judoka piąty podczas ME Weteranów

Art za KSJ Gwardia Koszalin - 11 Czerwca 2023 godz. 13:26
W Słowenii odbywają się European Judo Championships Veterans 2023 .Udany debiut odnotował zawodnik Gwardii Koszalin Dariusz Pawłowski, który w kat .81 kg wywalczył 5. miejsce.

Gwardzista, Kamil Kustrzycki z Pucharem Europy!

Art za PZJudo, KS Judo Gwardia Koszalin - 16 Maj 2023 godz. 10:26
W litewskim Kownie odbył się Puchar Europy Juniorów w judo. Życiowy sukces odniósł zawodnik Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin, Kamil Kustrzycki. Podopieczny trenerów klubowych Mariana Standowicza i Cezarego Wojniusza w rewelacyjnym stylu wygrał w kategorii wagowej 66 kg 5 walk i zdobył Puchar Europy.