KATEGORIA

Judo w Koszalinie

Pięć medali gwardzistów

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 11 Marca 2024 godz. 6:51
W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Północnego w judo .W Zawodach startowało ponad 320 zawodników i zawodniczek z 71 klubów. Kolejny rewelacyjny start odnotowali reprezentanci KS Judo Gwardii Koszalin. Podopieczni Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza wywalczyli pięć medali w tym trzy złota.

Filip Bieliński drugi w International Judo Tour

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 5 Lutego 2024 godz. 11:17
W Pradze odbyły się inauguracyjne zawody International Judo Tour. Na tatami pojawiło ponad 400 zawodników z Czech, Słowacji oraz Polski. Znakomicie spisał się judoka Gwardii Koszalin Filip Bieliński, który w kat. 73 kg wywalczył drugie miejsce.

Judocy Gwardii w Czechach walczyli o Puchar Polski

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 22 Stycznia 2024 godz. 6:57
W Prosciejowie koło Ołomunca w Czechach odbyły się zawody Otwartego Pucharu Polski i Czech Kadetów w Judo.

Dariusz Pawłowski z brązem w Abu Dhabi

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 7 Listopada 2023 godz. 12:26
W Abu Dhabi odbyły się Mistrzostwa Świata w Judo Mastersów. Życiowy sukces wywalczył zawodnik Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin, Dariusz Pawłowski w kat. 81 gr .6 wywalczył brązowy medal.

Złoto i brąz judoków Gwardii

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 6 Listopada 2023 godz. 10:29
W Bytomiu odbył się Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Judo im. Józefa Wiśniewskiego. W zawodach znakomicie wypadli judocy Gwardii Koszalin, którzy zdominowali kategorię 55 kg, zajmując dwa miejsca na podium.