Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

Brazylijskie Jiu Jitsu w Koszalinie:

12 Listopada 2018 godz. 0:25
At, fot. FB/Kornel Zapadka
 

Złoto i brąz Kornela Zapadki

W Gnieźnie odbyły się XIV Mistrzostwa Polski w BJJ. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się koszalinianin Kornel Zapadka, który w kategorii Master brązowe / czarne pasy plus 100 kg wywalczył tytuł mistrza kraju, a w kategorii Adult czarne pasy brązowy medal. To już piąty mistrzowski tytuł Zapadki. W kategorii Master brązowe / czarne pasy plus 100 kg stoczył trzy  walki. Wszystkie pojedynki wygrał wysoko na punkty, nie tracąc przy tym ani jednego punktu technicznego. Kolejno pokonał Jarosława Pleskotona Zenith BJJ,  Marcina Frankiewicza Klub Walki Grappler, a w finale pokonał Dominika Kaszubwskiego Gracie Bara Team Draculino. Dzień wcześniej Zapadka walczył w kategorii Adult czarne pasy, w której zdobył brązowy medal. Stoczył dwie walki. Tak je opisał: "Miałem zaszczyt i przyjemność zawalczyć z bezdyskusyjnie najlepszym zawodnikiem BJJ w Polsce, bez podziału na kategorie wagowe, który jest również jednym z najlepszych zawodników BJJ na Świecie w chwili obecnej Adam Wardziński. Walkę tą przegrałem przez duszenie, ale jestem i tak z niej zadowolony ponieważ pokazałem się z dobrej strony. Dodatkowo nasz klub Berserkers Team Poland po raz trzynasty został Drużynowym Mistrzem Polski, a ja się również do tego przyczyniłem".  Komplet wyników XIV MP BJJ Gniezno 2018: master; brązowe/czarne; open 2018-11-04 16:34:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Grzegorz Kloc Berserker`s Team / Szczecin 2 Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / Szczecin 3 Michał Kaużyński Copacabana / Łódź 3 Artur Szymański Invictus / Leszno master; biały/nieb./purp.; open 2018-11-03 19:57:47 # Imię i nazwisko Klub 1 Miłosz Borowski Invictus / Invictus Oborniki Śląskie 2 Piotr Krygier Kaban TEAM / Poznań 3 Marcin Szymanowski Barracuda BJJ / Poznań 3 Marcin Tomyslak Gracie Barra Team Draculino / Poznań kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; open 2018-11-04 16:11:36 # Imię i nazwisko Klub 1 Marta Szarecka Copacabana / Warszawa 2 Klaudia Mitko Checkmat / Poznań 3 Weronika Rot Gold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard kobiety; biały/niebieski; open 2018-11-03 20:00:20 # Imię i nazwisko Klub 1 Laura Sieradzan Hulk Team Police / Hulk Team Police 2 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk 3 Agnieszka Stangrecka Copacabana / Bydgoszz 3 Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa             adult; czarny; -64 kg 2018-11-03 09:42:41 # Imię i nazwisko Klub 1 Tomasz Smierzchalski Zenith BJJ / Poznań 2 Jan Wallus Gameness Team / Poznan adult; czarny; -70 kg 2018-11-03 11:10:19 # Imię i nazwisko Klub 1 Maciej Polok Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec 2 Krzysztof Flak Akademia Fenix / Kraków 3 Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa 3 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Piła adult; czarny; -76 kg 2018-11-03 11:26:22 # Imię i nazwisko Klub 1 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk 2 Rafał Farjaszewski Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin 3 Alex Koch Unia Jiu Jitsu / POLSKA 3 Cezary Stefańczuk Copacabana / Warszawa adult; czarny; -82.3 kg 2018-11-03 12:28:11 # Imię i nazwisko Klub 1 Maciej Kozak Akademia Fenix / Kraków 2 Krzysztof Michalak Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia 3 Grzegorz Kloc Berserker`s Team / Szczecin 3 Robert Henek Academia Gorila / Rybnik adult; czarny; -88.3 kg 2018-11-03 14:02:51 # Imię i nazwisko Klub 1 Piotr Fręchowicz Berserker`s Team / Warszawa 2 Karol Dzieniszewski Berserker`s Team / Szczecin 3 Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / Szczecin 3 Paweł Nędzi Berserker`s Team / Szczecin adult; czarny; -94.3 kg 2018-11-03 14:12:04 # Imię i nazwisko Klub 1 Adam Wardziński Checkmat / Poznań 2 Kamil Czochra Rio Grappling / Stronghold Zamość 3 Piotr Bagiński Berserker`s Team / Szczecin adult; czarny; -100.5 kg 2018-11-03 16:42:07 # Imię i nazwisko Klub 1 Łukasz Michalec Zenith BJJ / Piranha Gdynia 2 Tomasz Pacześny Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź 3 Jakub Mroczkowski Copacabana / Kuźnia Łódź 3 Jarosław Rataj Academia Gorila / Ruda Śląska adult; czarny; +100.5 kg 2018-11-03 16:55:21 # Imię i nazwisko Klub 1 Kornel Chabowski Berserker`s Team / Stargard 2 Paweł Jeziółkowski Checkmat / Poznań 3 Patryk Wysocki Checkmat / Poznań 3 Kornel Zapadka Berserker`s Team / Kołobrzeg adult; brązowy; -64 kg 2018-11-03 10:03:17 # Imię i nazwisko Klub 1 Tomasz Rytel Academia Gorila / Warszawa 2 Mateusz Żeromski Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin 3 Kamil Dziadek Copacabana / Kielce 3 Artur Motylski Copacabana / Copacabana Piotrków Trybunalski adult; brązowy; -70 kg 2018-11-03 11:07:53 # Imię i nazwisko Klub 1 Aleksander Marczewski Zenith BJJ / Gameness Team Poznań 2 Jakub Maszczak Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk 3 Igor Wojtas Gold Team Polska / Valiant Gold Team 3 Grzegorz Klin Gold Team Polska / Piła adult; brązowy; -76 kg 2018-11-03 13:04:44 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Kozłowski Invictus / Alpha Jiu Jitsu Academy 2 Adrian Kozicz Checkmat / Poznań 3 Piotr Majchrzak Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin 3 Rafał Balicki Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec adult; brązowy; -82.3 kg 2018-11-03 16:22:01 # Imię i nazwisko Klub 1 Oscar Gugała Berserker`s Team / Szczecin 2 Wojciech Kois Gold Team Polska / Strzelec golf team Ostrów Wlkp. 3 Michał Kozakiewicz Berserker`s Team / Warszawa 3 Kamil Kobus Academia Gorila / Warszawa adult; brązowy; -88.3 kg 2018-11-03 16:26:03 # Imię i nazwisko Klub 1 Karol Kania Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza 2 Kamil Drukała Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza 3 Bartosz Derenowski Checkmat / Checkmat Głogów 3 Adam Niedźwiedź Gold Team Polska / Natal gold team adult; brązowy; -94.3 kg 2018-11-03 18:42:59 # Imię i nazwisko Klub 1 Bartosz Zawadzki Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec 2 Paweł Murias Invictus / Zielona Góra 3 Paweł Pukalski-Pukała Boi Team / Strzelin 3 Adam Zyga Copacabana / Warszawa adult; brązowy; -100.5 kg 2018-11-03 16:08:17 # Imię i nazwisko Klub 1 Andrzej Iwat Złomiarz Team / Gdańsk 2 Damian Adamowicz Berserker`s Team / Szczecin 3 Adam Florek Forca Brava Gold Team / Opole adult; brązowy; +100.5 kg 2018-11-03 17:49:10 # Imię i nazwisko Klub 1 Artur Pujszo Copacabana / Bydgoszcz 2 Maciej Ptaszek Copacabana / Łódź Kauża Team 3 Michał Piwowarski Berserker`s Team / Szczecin 3 Krzysztof Zagrajek Copacabana / Warszawa adult; purpurowy; -64 kg 2018-11-03 16:37:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Tomasz Paczka BJJ Factory Gliwice / Gliwice 2 Paweł Wadas WroxGym / Wrocław 3 Kamil Hornowski Academia Gorila / Warszawa 3 Mateusz Hałas Berserker`s Team / Olsztyn adult; purpurowy; -70 kg 2018-11-03 17:35:07 # Imię i nazwisko Klub 1 Dominik Mazur Hulk Team Police / Hulk Team Police 2 Łukasz Karpała BJJ Factory Gliwice / Gliwice 3 Jakub Rubaj Copacabana / Lublin 3 Mateusz Bienioszek Gracie Barra Team Draculino / Żory adult; purpurowy; -76 kg 2018-11-03 14:24:46 # Imię i nazwisko Klub 1 Adam Rybczyński United Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana 2 Jakub Wikłacz Zenith BJJ / Olsztyn 3 Mikolaj Bajserowicz WroxGym / WroxGym Wroclaw 3 Dawid Jankowski Pretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wlkp. adult; purpurowy; -82.3 kg 2018-11-03 12:56:44 # Imię i nazwisko Klub 1 Jakub Najdek Checkmat / Poznań 2 Krzysztof Kubit Grappling Kraków / Kraków 3 Marek Suśniak Checkmat / Poznań 3 Patryk Ogonowski Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska adult; purpurowy; -88.3 kg 2018-11-03 16:19:53 # Imię i nazwisko Klub 1 Mateusz Flaga Akademia Fenix / Rzeszow 2 Daniel Karaczun Berserker`s Team / Szczecin 3 Sebastian Kołacha United Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana 3 Maks Tomaszewski Berserker`s Team / Warszawa adult; purpurowy; -94.3 kg 2018-11-03 17:31:56 # Imię i nazwisko Klub 1 Marcin Mencel Invictus / Zielona Góra 2 Dawid Barczak Barracuda BJJ / Poznań 3 Filip Ostrowski Unity Team / Unity Team 3 Oliwier Szczygieł Academia Gorila / rybnik adult; purpurowy; -100.5 kg 2018-11-03 18:01:34 # Imię i nazwisko Klub 1 Mikołaj Mazur Akademia Fenix / Kraków 2 Przemysław Kurpisz Checkmat / Poznań 3 Robert Jabłoniowski Zenith BJJ / Poznań 3 Michał Paczkowski Berserker`s Team / Olsztyn adult; purpurowy; +100.5 kg 2018-11-03 18:05:39 # Imię i nazwisko Klub 1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza 2 Romuald Łysiak Unity Team / Unity Team 3 Bartłomiej Dróbka Checkmat / Poznań 3 Jarosław Bilewicz Serpentes / Słupsk adult; niebieski; -57.5 kg 2018-11-04 09:42:24 # Imię i nazwisko Klub 1 Krzysztof Buriak BJJ Panther / Nowogard 2 Paweł Grobelny Copacabana / Bydgoszcz 3 Jan Kempisty Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Urban Jiu Jitsu Białystok adult; niebieski; -64 kg 2018-11-04 11:45:42 # Imię i nazwisko Klub 1 Jerzy Izdebski Złomiarz Team / Gdańsk 2 Patryk Górny Frontline Academy Poland / Polska 3 Shamad Erzanukaev Copacabana / Warszawa 3 Sebastian Dąbrowski Copacabana / Bydgoszcz adult; niebieski; -70 kg 2018-11-04 11:59:03 # Imię i nazwisko Klub 1 Mateusz Binięda Berserker`s Team / Szczecin 2 Piotr Szymroszczyk Academia Gorila / Ruda slaska 3 Szymon Jęśko-Białek Gold Team Polska / Piła 3 Marcin Kurpisz Checkmat / Poznań adult; niebieski; -76 kg 2018-11-04 13:37:35 # Imię i nazwisko Klub 1 Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk 2 Kacper Labuda Złomiarz Team / Gdańsk 3 Patryk Duński Zenith BJJ / Iława 3 Grzegorz Dokowicz Checkmat / Poznań adult; niebieski; -82.3 kg 2018-11-04 15:31:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Krzysztof Ostrowski Złomiarz Team / Gdańsk 2 Marcin Karpiesiuk Academia Gorila / Warszawa 3 Adrian Wachowiak Gold Team Polska / Poznańska Akdaemia Linke Gold Team 3 Patryk Nowak Checkmat / Poznań adult; niebieski; -88.3 kg 2018-11-04 16:08:21 # Imię i nazwisko Klub 1 Krzysztof Kobos Team Sukata / Mielec 2 Bartosz Barteczko Academia Gorila / Rybnik 3 Jakub Żeromiński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź 3 Kamil Teofilak Berserker`s Team / Warszawa adult; niebieski; -94.3 kg 2018-11-04 13:43:49 # Imię i nazwisko Klub 1 Patryk Smoszna Akademia Fenix / Akademia fenix kraków 2 Piotr Szaluś Berserker`s Team / Szczecin 3 Norbert Nentwich WroxGym / Wrocław 3 Bartosz Kaca Zenith BJJ / Olsztyn adult; niebieski; -100.5 kg 2018-11-04 15:25:54 # Imię i nazwisko Klub 1 Marcin Chałaśkiewicz Gracie Barra Team Draculino / Pabianice 2 Piotr Iliaszewicz Berserker`s Team / Szczecin 3 Patryk Wawrzynowicz Gracie Barra Team Draculino / Poznań 3 Dawid Kopka Berserker`s Team / Jelenia Góra adult; niebieski; +100.5 kg 2018-11-04 14:13:32 # Imię i nazwisko Klub 1 Wojciech Wiśniowski Akademia Fenix / Kraków 2 Daniel Błażusiak Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże 3 Łukasz Elbruda Katana / Szczytno 3 Michał Schaefer Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska adult; niebieski; open 2018-11-04 17:27:31 # Imię i nazwisko Klub 1 Patryk Smoszna Akademia Fenix / Akademia fenix kraków 2 Sebastian Bartoszewski Berserker`s Team / Szczecin 3 Krzysztof Kobos Team Sukata / Mielec 3 Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk adult; biały; -76 kg 2018-11-04 12:37:35 # Imię i nazwisko Klub 1 Mateusz Jarosławski Rio Grappling / Rio Grappling club Oława 2 Dawin Kwaśny Rio Grappling / Zielona góra 3 Tomasz Bywalec BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec 3 Radosław Chmura Next Level BJJ / Wrocław adult; biały; -82.3 kg 2018-11-04 15:19:09 # Imię i nazwisko Klub 1 Szymon Zawistowski Berserker`s Team / Warszawa 2 Michał Żmudż Berserker`s Team / Kołobrzeg 3 Michał Rogula Copacabana / Kielce 3 Karol Domański Copacabana / Lublin adult; biały; -88.3 kg 2018-11-04 16:02:18 # Imię i nazwisko Klub 1 Łukasz Wichowski Złomiarz Team / Gdańsk 2 Dawid Łyk Copacabana / Bydgoszcz 3 Emil Hałuszka Berserker`s Team / Checkmat Poznan 3 Paweł Porzuczek Academia Gorila / Ruda Śląska adult; biały; -94.3 kg 2018-11-04 12:16:37 # Imię i nazwisko Klub 1 Krzysztof Łuksza Checkmat / Checkmat Poznań 2 Przemysław Adamiec Academia Gorila / Rybnik 3 Michał Kowalec Academia Gorila / Żyrardów 3 Mateusz Uchacz Copacabana / Warszawa adult; biały; -100.5 kg 2018-11-04 12:41:34 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Maślany Berserker`s Team / Kołobrzeg 2 Arkadiusz Żywalewski Katana / Szczytno 3 Dominik Sidyk Gracie Barra Team Draculino / Łódź octopus 3 Przemysław Świech Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże adult; biały; +100.5 kg 2018-11-04 12:49:07 # Imię i nazwisko Klub 1 Łukasz Burliński Checkmat / Poznań 2 Krzysztof Piechalak Gold Team Polska / Ozaru Gold Team Września 3 Jarosław Hardej Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże 3 Łukasz Rogo Academia Gorila / Warszawa adult; biały; open 2018-11-04 16:35:10 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Maślany Berserker`s Team / Kołobrzeg 2 Mateusz Klejdysz Invictus / Zielona Góra 3 Janusz Szulewski Berserker`s Team / Warszawa 3 Grzesiu Pralicz Berserker`s Team / Szczecin master 1; brązowe/czarne; -70 kg 2018-11-04 09:18:26 # Imię i nazwisko Klub 1 Tomasz Rytel Academia Gorila / Warszawa 2 Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa master 1; brązowe/czarne; -76 kg 2018-11-04 10:24:35 # Imię i nazwisko Klub 1 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk 2 Marcin Nasher Barracuda BJJ / Poznań 3 Michał Kaużyński Copacabana / Łódź 3 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Piła master 1; brązowe/czarne; -82.3 kg 2018-11-04 11:16:21 # Imię i nazwisko Klub 1 Grzegorz Kloc Berserker`s Team / Szczecin 2 Kamil Maślij Berserker`s Team / Szczecin 3 Tomasz Kaźmierczak Berserker`s Team / Łódź 3 Michał Kamiński Gold Team Polska / Szczecin master 1; brązowe/czarne; -88.3 kg 2018-11-04 12:05:55 # Imię i nazwisko Klub 1 Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / Szczecin 2 Paweł Bańczyk BJJ Factory Gliwice / Gliwice 3 Bartosz Derenowski Checkmat / Checkmat Głogów 3 Michał Kujawa Checkmat / Poznań master 1; brązowe/czarne; -94.3 kg 2018-11-04 12:19:01 # Imię i nazwisko Klub 1 Piotr Bagiński Berserker`s Team / Szczecin 2 Artur Wasilewski Zenith BJJ / Olsztyn 3 Michal Łapka Carlson Gracie Poland / Carlson Gracie Poland 3 Kamil Dudek Berserker`s Team / Stargard master 1; brązowe/czarne; +100.5 kg 2018-11-04 13:00:20 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Jeziółkowski Checkmat / Poznań 2 Robert Izydorek Zenith BJJ / GNIEZNO 3 Kornel Chabowski Berserker`s Team / Stargard master 1; purpurowy; -70 kg 2018-11-03 11:44:44 # Imię i nazwisko Klub 1 Rafał Majewski Academia Gorila / Ruda Śląska 2 Jakub Filipiak Gracie Barra Team Draculino / Octopus master 1; purpurowy; -76 kg 2018-11-03 12:28:38 # Imię i nazwisko Klub 1 Michał Kędzia Copacabana / Łódź 2 Sławomir Szymkowiak Barracuda BJJ / Poznań 3 Kamil Rzepka SHOOTERS TEAM / Turek master 1; purpurowy; -82.3 kg 2018-11-03 14:30:10 # Imię i nazwisko Klub 1 Miłosz Borowski Invictus / Invictus Oborniki Śląskie 2 Paweł Ilczyszyn Checkmat / Poznań 3 Marek Sauć Academia Gorila / Rybnik 3 Dawid Tarasiewicz Zenith BJJ / Iława master 1; purpurowy; -88.3 kg 2018-11-03 16:01:31 # Imię i nazwisko Klub 1 Rafał Szejna Zenith BJJ / Olsztyn 2 Bartłomiej Ratka Złomiarz Team / Gdańk 3 Karol Słowik Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk 3 Kamil Birgiel Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk master 1; purpurowy; -94.3 kg 2018-11-03 15:40:41 # Imię i nazwisko Klub 1 Piotr Krygier Kaban TEAM / Poznań 2 Marek Medynski Unia Jiu Jitsu / POLSKA 3 Krzysztof Papis Copacabana / Warszawa 3 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa master 1; purpurowy; -100.5 kg 2018-11-03 14:47:45 # Imię i nazwisko Klub 1 Piotr Kurowski Berserker`s Team / Warszawa 2 Robert Jabłoniowski Zenith BJJ / X-Team master 1; purpurowy; +100.5 kg 2018-11-03 15:45:25 # Imię i nazwisko Klub 1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza 2 Artur Klecha Gracie Barra Preston / Preston 3 Tomasz Bogucki Zenith BJJ / Walka Gniezno 3 Romuald Łysiak Unity Team / Unity Team master 1; niebieski; -70 kg 2018-11-03 10:34:21 # Imię i nazwisko Klub 1 Adam Taracha Copacabana / Poznań 2 Kamil Wygrala Unia Jiu Jitsu / POLSKA master 1; niebieski; -76 kg 2018-11-03 12:36:00 # Imię i nazwisko Klub 1 Bartosz Skonieczny Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn 2 Piotr Marczuk Rio Grappling / Oława 3 Kamil Frej Ikizama Bjj / Radzionków 3 Zbigniew Pentlinowski Gold Team Polska / Energy Gold Team master 1; niebieski; -82.3 kg 2018-11-03 13:19:43 # Imię i nazwisko Klub 1 Rafał Komorowski Berserker`s Team / Warszawa 2 Filip Fliegner Zenith BJJ / Poznan 3 Tomasz Świstak Unity Team / Unity Team 3 Maciej Sztyk Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa master 1; niebieski; -88.3 kg 2018-11-03 14:35:23 # Imię i nazwisko Klub 1 Bartosz Pustkowski Złomiarz Team / Gdańsk 2 Marcin Ochoński Berserker`s Team / Jelenia Góra 3 Paweł Gredys Rio Grappling / OŁAWA 3 Juliusz Buszta Berserker`s Team / Warszawa master 1; niebieski; -94.3 kg 2018-11-03 15:12:49 # Imię i nazwisko Klub 1 Krzysztof Senejko Berserker`s Team / Szczecin 2 Piotr Szaluś Berserker`s Team / Szczecin 3 Jakub Faron Gold Team Polska / Natal Gold Katowice 3 Piotr Drozdowski Academia Gorila / Żyrardów master 1; niebieski; -100.5 kg 2018-11-03 16:06:33 # Imię i nazwisko Klub 1 Radek Gil BJJ Factory Gliwice / Gliwice 2 Jakub Budak BJJ Factory Gliwice / Gracie Barra Polok Team master 1; niebieski; +100.5 kg 2018-11-03 15:59:43 # Imię i nazwisko Klub 1 Marcin Sianos Berserker`s Team / Kołobrzeg 2 Mateusz Gamdzyk Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka 3 Damian Jakowski Złomiarz Team / Gdańsk 3 Jakub Ratka Złomiarz Team / Gdańk master 1; biały; -70 kg 2018-11-03 12:23:51 # Imię i nazwisko Klub 1 Arkadiusz Kitowski Gracie Barra Team Draculino / Poznań 2 Krzysztof Dombrowski Kosen Judo / Poznań 3 Jarosław Krukowski Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska master 1; biały; -76 kg 2018-11-03 13:20:52 # Imię i nazwisko Klub 1 Piotr Gąsiorek Copacabana / Kielce 2 Łukasz Klimkiewicz Academia Gorila / Żyrardów 3 Adam Sobala Copacabana / Piotrków Tryb. 3 Tomasz Konieczek Złomiarz Team / Gdańsk master 1; biały; -82.3 kg 2018-11-03 13:26:59 # Imię i nazwisko Klub 1 Łukasz Lulek Zenith BJJ / Gdynia 2 Marek Hoffmann ANKOS MMA / Poznań 3 Artur Czarnul Berserker`s Team / Szczecin 3 Grzegorz Bizon Zenith BJJ / Olsztyn master 1; biały; -88.3 kg 2018-11-03 13:42:29 # Imię i nazwisko Klub 1 Damian Kwaśniewski Zenith BJJ / Gniezno 2 Tomasz Jasiński Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże 3 Bartosz Rura Gold Team Polska / Energy Gold Team 3 Grzegorz Gradzewicz Copacabana / Bydgoszcz master 1; biały; -94.3 kg 2018-11-03 13:50:35 # Imię i nazwisko Klub 1 Szymon Uzar Berserker`s Team / Olsztyn 2 Sebastian Kwiatkowski Berserker`s Team / Szczecin 3 Michał Kowalec Academia Gorila / Żyrardów master 1; biały; -100.5 kg 2018-11-03 14:37:22 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Hoffmann Zenith BJJ / Poznań 2 Przemysław Tytuła Gold Team Polska / Piła 3 Marcin Jasoń Gold Team Polska / Piła master 1; biały; +100.5 kg 2018-11-03 14:52:33 # Imię i nazwisko Klub 1 Aleksander Kulej Next Level BJJ / Opole 2 Marek Sieczka Gold Team Polska / Energy Gold Team 3 Damian Nawrotek Copacabana / Konin 3 Tomasz Kapuściński Berserker`s Team / Szczecin master 2; brązowe/czarne; -70 kg 2018-11-04 14:13:39 # Imię i nazwisko Klub 1 Adam Górny Złomiarz Team / Gdansk 2 Jerzy Toeplitz Berserker`s Team / Warszawa 3 Jaroslaw Możdżeń Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin 3 Mariusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg master 2; brązowe/czarne; -76 kg 2018-11-04 13:43:30 # Imię i nazwisko Klub 1 Jędrzej Kubski Gameness Team / Poznań 2 Marcin Tobera Copacabana / Kielce 3 Robert Zajkowski Zenith BJJ / Gniezno 3 Jakub Tomczak Zenith BJJ / X-Team Poznań master 2; brązowe/czarne; -82.3 kg 2018-11-04 14:52:01 # Imię i nazwisko Klub 1 Ireneusz Mila SHOOTERS TEAM / Lądek 2 Dariusz Długołęcki Berserker`s Team / Szczecin 3 Michał Dekowski Copacabana / Świecie 3 Wojciech Wąsacz Legion Team Tarnów / Tarnów master 2; brązowe/czarne; -88.3 kg 2018-11-04 13:08:37 # Imię i nazwisko Klub 1 Dominik Małkowski Exilados Koszalin / Koszalin 2 Tomasz Paszek Academia Gorila / Ruda Śląska 3 Łukasz Zawada Rio Grappling / Wrocław 3 Radosław Senger Zenith BJJ / Gniezno master 2; brązowe/czarne; -94.3 kg 2018-11-04 13:36:47 # Imię i nazwisko Klub 1 Andrzej Migaj Frontline Academy Poland / Polska 2 Robert Zyffert Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska 3 Jędrzej Staniszkis Copacabana / Warszawa 3 Krzysztof Żabczyński Gold Team Polska / Szczecin master 2; brązowe/czarne; -100.5 kg 2018-11-04 14:03:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Artur Krerowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg 2 Jarosław Rataj Academia Gorila / Ruda Śląska 3 Sebastian Pacanowski Zenith BJJ / Gniezno master 2; brązowe/czarne; +100.5 kg 2018-11-04 14:20:38 # Imię i nazwisko Klub 1 Kornel Zapadka Berserker`s Team / Kołobrzeg 2 Dominik Kaszubowski Gracie Barra Team Draculino / Poznań 3 Grzegorz Jabłoński Rio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno 3 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki master 2; purpurowy; -70 kg 2018-11-03 16:25:16 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Cieślak BJJ Factory Gliwice / Gliwice 2 Paweł Steczkowski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa 3 Mieczysław Jędrzejczak Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska master 2; purpurowy; -76 kg 2018-11-03 16:40:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Łukasz Urbański Invictus / Oborniki Śląskie 2 Andrzej Banach Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec 3 Bart0łómiej Bień Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza 3 Bogdan Wróblewski Husaria / Mława master 2; purpurowy; -82.3 kg 2018-11-03 16:54:37 # Imię i nazwisko Klub 1 Lech Szcześniak Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk 2 Norbert Maćkowiak Gracie Barra Team Draculino / Poznań 3 Władysław Górny Frontline Academy Poland / Polska master 2; purpurowy; -88.3 kg 2018-11-03 17:47:56 # Imię i nazwisko Klub 1 Marcin Stołecki Copacabana / Poznań 2 Michał Marciniak Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska 3 Rafał Pacanowski Zenith BJJ / Walka Gniezno 3 Grzegorz Janiak Gold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski master 2; purpurowy; -94.3 kg 2018-11-03 18:00:32 # Imię i nazwisko Klub 1 Marcin Tomyslak Gracie Barra Team Draculino / Poznań 2 Wojciech Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team 3 Jacek Pasternak Academia Gorila / Rybnik 3 Łukasz Zalewski Copacabana / warszawa master 2; purpurowy; -100.5 kg 2018-11-03 18:15:35 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Kempa Barracuda BJJ / Poznań 2 Artur Kęska Serpentes / Słupsk 3 Marcin Mrugalski Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska 3 Marcin Pawlak Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź master 2; purpurowy; +100.5 kg 2018-11-03 18:48:46 # Imię i nazwisko Klub 1 Mirosław Wolszczak WroxGym / Wrocław 2 Jakub Tabrowski Zenith BJJ / Walka Gniezno 3 Marcin Szymanowski Barracuda BJJ / Poznań 3 Sebastian Kurowski Ipanema / Piaseczno master 2; niebieski; -70 kg 2018-11-03 16:38:17 # Imię i nazwisko Klub 1 Tomasz Świderski Frontline academy / Bergen 2 Roman Matysiak Gold Team Polska / Energy Gold Team 3 Marcin Paszko Berserker`s Team / Warszawa 3 Szymon Wieczorek Gold Team Polska / Energy Gold Team master 2; niebieski; -76 kg 2018-11-03 17:38:57 # Imię i nazwisko Klub 1 Paweł Noga Berserker`s Team / Warszawa 2 Andrzej Dębski WroxGym / Wrocław 3 Piotr Gradek Rio Grappling / Wrocław 3 Krzysztof Kadaj Zenith BJJ / Olsztyn master 2; niebieski; -82.3 kg 2018-11-03 17:47:27 # Imię i nazwisko Klub 1 Krzysztof Witek Rio Grappling / Oława 2 Wawrzyniec Chmiel Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa 3 Aleksander Stanko Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski 3 Marcin Olejarz Ipanema / Piaseczno master 2; niebieski; -88.3 kg 2018-11-03 17:53:52 # Imię i nazwisko Klub 1 Grzegorz Żytkiewicz Kaiser Sport / Olsztyn 2 Krzysztof Kamrowski Gold Team Polska / Gryfino 3 Jacek Kurdynowski Hulk Team Police / Hulk Team Police 3 Wojciech Piwar Złomiarz Team / Gdańsk master 2; niebieski; -94.3 kg 2018-11-03 18:43:09 # Imię i nazwisko Klub 1 Kamil Mroziński Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski 2 Tomasz Indyk Team Sukata Poland / MIELEC 3 Michał Sochoń Zenith BJJ / Skórzewo master 2; niebieski; -100.5 kg 2018-11-03 18:51:04 # Imię i nazwisko Klub 1 Jarosław Walczak Zenith BJJ / X-Team 2 Sebastian Bartoszewski Berserker`s Team / Szczecin 3 Paweł Sakowicz Invictus / Leszno master 2; niebieski; +100.5 kg 2018-11-03 18:56:13 # Imię i nazwisko Klub 1 Marek Filip Academia Gorila / Ruda Śląska 2 Tomasz Jabłonowski Academia Gorila / Płock 3 Janusz Kryszak Checkmat / Checkmat Poznań 3 Arkadiusz Prałat Zenith BJJ / Gniezno master 2; biały; -70 kg # Imię i nazwisko Klub 1 Arkadiusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg master 2; biały; -76 kg 2018-11-03 15:29:13 # Imię i nazwisko Klub 1 Damian Gołąbek Zenith BJJ / KSW DE LA RIVA 2 Ziemowit Przybyłek Next Level BJJ / Opole 3 Dariusz Hoffmann Barracuda BJJ / Rokietnica 3 Piotr Pawlowski Unia Jiu Jitsu / POLSKA master 2; biały; -82.3 kg 2018-11-03 17:03:04 # Imię i nazwisko Klub 1 Tomasz Włoch Centrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice 2 Mateusz Pałys Gold Team Polska / Piła 3 Janusz Strąk Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk 3 Piotr Jeleniewicz Classic Bjj Academy Płock / Classic BJJ Academy Płock master 2; biały; -88.3 kg 2018-11-03 17:32:07 # Imię i nazwisko Klub 1   2 Arkadiusz  Ścięgosz   Łukasz Wichowski Academia Gorila Skierniewice   Złomiarz Team / Gdańsk 3 Marcin Silwonik Copacabana / Białystok 3 Arkadiusz Gruszczyński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź master 2; biały; -94.3 kg 2018-11-03 18:30:12 # Imię i nazwisko Klub 1 Adam Witkowski Berserker`s Team / Olsztyn 2 Sławomir Komsta Gold Team Polska / Energy Gold Team 3 Marcin Kaczmarek Berserker`s Team / Kołobrzeg 3 Mirosław Grycuk Zenith BJJ / Olsztyn master 2; biały; -100.5 kg 2018-11-03 18:37:45 # Imię i nazwisko Klub 1 Piotr Bednarczyk Berserker`s Team / Kołobrzeg 2 Patryk Pakuła Berserker`s Team / Szczecin 3 Radosław Świerk Zenith BJJ / Olsztyn 3 Damian Rusiecki Zenith BJJ / Gniezno kobiety; purpurowy; -53.5 kg 2018-11-04 09:37:29 # Imię i nazwisko Klub 1 Anna Augustyn-Mitkowska Grappling Kraków / Kraków 2 Karolina Pych Berserker`s Team / WARSZAWA 3 Martyna Iwat Złomiarz Team / Gdańsk 3 Gabriela Kędziora BJJ Panther / Nowogard kobiety; purpurowy; -58.5 kg 2018-11-04 10:28:53 # Imię i nazwisko Klub 1 Karolina Chłobuszewska Academia Gorila / Rybnik 2 Joanna Opryszko Gold Team Polska / Szczecin 3 Weronika Nitecka Zenith BJJ / Gameness Team Poznań kobiety; purpurowy; -64 kg 2018-11-04 10:19:43 # Imię i nazwisko Klub 1 Klaudia Mitko Checkmat / Poznań 2 Sonia Lniany BJJ Factory Gliwice / Gliwice 3 Małgorzata Ptaszyńska Copacabana / Warszawa 3 Dagmara Drozd-Piwnicka Frontline academy / Bergen kobiety; purpurowy; -69 kg 2018-11-04 10:14:51 # Imię i nazwisko Klub 1 Weronika Rot Gold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard 2 Nina Wicińska Gold Team Polska / Poznań kobiety; purpurowy; +79.3 kg 2018-11-04 10:05:18 # Imię i nazwisko Klub 1 Joanna Gabryluk Berserker`s Team / Warszawa 2 Zuzanna Kuniszyk Copacabana / Bydgoszcz kobiety; niebieski; -48.5 kg 2018-11-03 15:07:47 # Imię i nazwisko Klub 1 Karolina Chojnowska Academia Gorila / Ruda Śląska 2 Karolina Kozioł Team Sukata Poland / Mielec 3 Agnieszka Dębicka Academia Gorila / Warszawa kobiety; niebieski; -53.5 kg 2018-11-03 15:16:21 # Imię i nazwisko Klub 1 Magdalena Ulikowska Copacabana / Bydgoszcz 2 Joanna Suchorabska Copacabana / Kielce 3 Julia Sowada Berserker`s Team / Warszawa 3 Amelia Kijowska Berserker`s Team / Szczecin kobiety; niebieski; -58.5 kg 2018-11-03 16:11:08 # Imię i nazwisko Klub 1 Alicja Stypułkowska BJJ Factory Gliwice / Gliwice 2 Małgorzata Biziewska Berserker`s Team / Warszawa 3 Anna Lelito Halny KTFS Grappling Kraków / Nowy Sącz 3 Aleksandra Wojciechowska Academia Gorila / Żyrardów kobiety; niebieski; -64 kg 2018-11-03 17:35:20 # Imię i nazwisko Klub 1 Mariola Marczewska Zenith BJJ / Poznań 2 Sandra Słowińska Złomiarz Team / Gdańsk 3 Sylwia Wierzbowska Copacabana / Toruń 3 Agnes Wrodarczyk Checkmat / Silverbacks kobiety; niebieski; -69 kg 2018-11-03 17:43:59 # Imię i nazwisko Klub 1 Aleksandra Warczak Złomiarz Team / Gdańsk 2 Weronika Aldalati LFC Legia Fight Club / Warszawa 3 Małgorzata Wcisło Akademia Fenix / Kraków kobiety; niebieski; -74 kg 2018-11-03 17:19:39 # Imię i nazwisko Klub 1 Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa 2 Anna Majcher Akademia Fenix / Kraków 3 Greta Wilczek Unia Jiu Jitsu / POLSKA 3 Monika Zandecka Gold Team Polska / Poznań kobiety; niebieski; -79.3 kg 2018-11-03 17:28:04 # Imię i nazwisko Klub 1 Izabela Stopa Checkmat / Poznań 2 Monika Woźniak Next Level BJJ / Opole kobiety; niebieski; +79.3 kg 2018-11-03 17:50:54 # Imię i nazwisko Klub 1 Magdalena Zaszczudłowicz Grappling Kraków / Kraków 2 Kinga Wolszczak WroxGym / Wrocław 3 Klaudia Prałat Zenith BJJ / Gniezno kobiety; purpurowy; -53.5 kg 2018-11-04 09:37:29 # Imię i nazwisko Klub 1 Anna Augustyn-Mitkowska Grappling Kraków / Kraków 2 Karolina Pych Berserker`s Team / WARSZAWA 3 Martyna Iwat Złomiarz Team / Gdańsk 3 Gabriela Kędziora BJJ Panther / Nowogard kobiety; biały; -48.5 kg 2018-11-03 10:39:09 # Imię i nazwisko Klub 1 Katarzyna Lis Berserker`s Team / Warszawa 2 Alicja Ciszek Rio Grappling / Częstochowa 3 Magdalena Paradowska Copacabana / Copacabana Bydgoszcz kobiety; biały; -53.5 kg 2018-11-03 11:11:22 # Imię i nazwisko Klub 1 Magdalena Albrecht Copacabana / Lublin 2 Ilona Modrak Aranha / Aranha Belgium 3 Agnieszka Pogoda Team Sukata Poland / Mielec 3 Magdalena Charif Berserker`s Team / Szczecin kobiety; biały; -58.5 kg 2018-11-03 12:38:56 # Imię i nazwisko Klub 1 Magdalena Pawlukowicz Berserker`s Team / Warszawa 2 Olga Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk 3 Jagoda Paprzycka Zenith BJJ / Gameness team Poznań 3 Żaneta Nowak Academia Gorila / Rybnik kobiety; biały; -64 kg 2018-11-03 14:59:59 # Imię i nazwisko Klub 1 Magdalena Przygoda Academia Gorila / Rybnik 2 Aleksandra-Halina Nowak Checkmat / Poznań 3 Barbara Balicka Gold Team Polska / Poznań 3 Alicja Zarychta Berserker`s Team / Szczecin kobiety; biały; -69 kg 2018-11-03 14:44:49 # Imię i nazwisko Klub 1 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk 2 Katarzyna Dymek Natal Gold Team / Katowice 3 Luiza Betkier Copacabana / Toruń 3 Joanna Białas Copacabana / Bydgoszcz kobiety; biały; -74 kg 2018-11-03 14:50:18 # Imię i nazwisko Klub 1 Weronika Pieniaszek Złomiarz Team / Gdańsk 2 Katarzyna Mularczyk Berserker`s Team / Szczecin 3 Jessica Dziedzic Katana / Szczytno kobiety; biały; +79.3 kg 2018-11-03 15:07:06 # Imię i nazwisko Klub 1 Polina Kharlamova Unia Jiu Jitsu / Anakonda Poznan 2 Ilona Rydzewska Academia Gorila / Warszawa 3 Emilia Bugajska Copacabana / Copacabana Bydgoszcz junior; -58.5 kg 2018-11-03 10:40:34 # Imię i nazwisko Klub 1 Nikodem Bączkowski Berserker`s Team / Szczecin 2 Piotr Magas WroxGym / Wrocław 3 Marcin Jóźwiak UNITED GYM / Aleksandrów Łódzki 3 Jakub Bialowas Unia Jiu Jitsu / POLSKA junior; -64 kg 2018-11-03 11:17:45 # Imię i nazwisko Klub 1 Markus Ciesielski BJJ Factory Gliwice / Gliwice 2 Alan Wiąk Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom 3 Dominik Szymanski Unia Jiu Jitsu / POLSKA 3 Adam Kozieł Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom junior; -69 kg 2018-11-03 11:33:56 # Imię i nazwisko Klub 1 Adrian Obłoza WroxGym / Wrocław 2 Michał Drzewiecki Pretorian Gorzów / Gorzów Wlkp 3 Dominik Migaj Frontline Academy Poland / Polska 3 Tomasz Batóg Oga Animal / Feniks Kraków junior; -74 kg 2018-11-03 11:40:03 # Imię i nazwisko Klub 1 Szymon Jęśko-Białek Gold Team Polska / Piła 2 Damian Rzepecki Copacabana / Piotrków Trybunalski 3 Szymon Karolczyk Zenith BJJ / Gniezno 3 Jakub Łowicki Berserker`s Team / Kołobrzeg junior; -79.3 kg 2018-11-03 11:36:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Igor Brzozowski Hulk Team Police / Hulk Team Police 2 Adam Bugdalski Gracie Barra Team Draculino / Toruń 3 Igor Jankowiak Gold Team Polska / Ostrów Wielkopolski 3 Filip Zawal Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem junior; -84.3 kg 2018-11-03 12:52:42 # Imię i nazwisko Klub 1 Jakub Osik Checkmat / Poznań 2 Patryk Ogonowski Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska 3 Michał Żmudż Berserker`s Team / Kołobrzeg 3 Maksymilian Wojtkowski Gracie Barra Team Draculino / Toruń junior; -89.3 kg 2018-11-03 11:35:40 # Imię i nazwisko Klub 1 Dariusz Gomuła Zenith BJJ / Virtus Radom 2 Sebastian Chalczyński Berserker`s Team / Łódź 3 Tomasz Milaszewski Invictus / Leszno junior; +89.3 kg 2018-11-03 12:01:52 # Imię i nazwisko Klub 1 Jakub Domagała OCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź 2 Miłosz Misiak Academia Gorila / Płock 3 Krystian Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team 3 Remigiusz Rembacz Gold Team Polska / Piła juniorki; -52.5 kg 2018-11-04 10:37:23 # Imię i nazwisko Klub 1 Gabriela Bączkowska Berserker`s Team / Szczecin 2 Katarzyna Lis Berserker`s Team / Warszawa juniorki; -56.5 kg 2018-11-04 11:33:21 # Imię i nazwisko Klub 1 Alicja Stypułkowska BJJ Factory Gliwice / Gliwice 2 Jagoda Paprzycka Zenith BJJ / Gameness team Poznań 3 Elżbieta Koziczkowska WroxGym / Wrocław juniorki; -60.5 kg 2018-11-04 11:22:14 # Imię i nazwisko Klub 1 Roksana Kadur Gold Team Polska / Piła 2 Anna Kwiecińska Rio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno juniorki; -65 kg 2018-11-04 11:59:47 # Imię i nazwisko Klub 1 Helena Wojakowska Gracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg 2 Kasia Duda BJJ Panther / Nowogard 3 Zuzanna Łaptuta Hulk Team / Police 3 Dominika Lis Zenith BJJ / Olsztyn juniorki; -69 kg 2018-11-04 11:44:44 # Imię i nazwisko Klub 1 Laura Sieradzan Hulk Team Police / Hulk Team Police 2 Julia Paździoch Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki juniorki; +69 kg # Imię i nazwisko Klub 1 Joanna Gabryluk Berserker`s Team / Warszawa juniorki; open 2018-11-04 16:09:31 # Imię i nazwisko Klub 1 Joanna Gabryluk Berserker`s Team / Warszawa 2 Laura Sieradzan Hulk Team Police / Hulk Team Police 3 Roksana Kadur Gold Team Polska / Piła 3 Zofia Wiącek Copacabana / Bydgoszcz
10 Stycznia 2017 godz. 9:05
Art, fot. FB/Dominik Małkowski
 

Dominik "Domino" Małkowski trzeci w Rankingu BJJF 2016

Duże wyróżnienie otrzymał Dominik "Domino" Małkowski, zawodnik, trener, założyciel koszalińskiego klubu Exilados w Rankingu BJJF 2016 w kategorii brązowych pasów zajął trzecie miejsce. Jaka jest recepta na sukces? Bardzo prosta, ale wymagająca olbrzymiego samozaparcie. Dominik Małkowski tak na swoim profilu społecznościowym przedstawił:  W kategorii brązowych pasów sklasyfikowanych zostało 138 zawodników z całego kraju. W takcie sezonu część brązowych pasów została promowana na czarny pas w związku z czym zostali oni sklasyfikowani w obydwu kategoriach rankingu. W kategorii brązowych pasów najlepszy okazał się nie kto inny jak Adam Wardziński. Mistrz Europy 2016 z Lizbony zdobył prowadzenia już po pierwszych zawodach i od tamtej pory sukcesywnie powiększał swoją przewagę nad resztą zawodników, ostatecznie dominując całą kategorię. Na drugim miejscu uplasował się zawodnik Linke Gold Team – Sławomir Zakrzewski. Wysokie miejsce zawodnika Złotego Zespołu związane jest głównie z zagranicznymi sukcesami – przed wszystkim podczas Mistrzostw Europy 2016 w Lizbonie, gdzie zdobył złoty medal. Na trzecim miejscu znalazł się zawodnik oraz główny trener Exilados Koszalin – Dominik Małkowski, który dzięki udanemu występowi na Winter Open, czyli na ostatnim turnieju rozgrywanym w 2016 roku, wyprzedził Pawła Ziemkiewicza z Academii Gorila. Adam Wardziński (Alan Finfou BJJ) 434pkt. Sławomir Zakrzewski (Linke Gold Team) 171 pkt. Dominik Małkowski (Exilados Koszalin) 112 pkt. Paweł Ziemkiewicz (Academia Gorila) 102pkt.
23 Maj 2016 godz. 6:28
Art za bjjfantastics.pl, fot. FB/Dominik Małkowski
 

Domino wygrywa w Pryzmat Jiu Jitsu

Duszenie zza pleców - ta technika kończąca dała Dominikowi "Domino" Małkowskiemu zwycięstwo nad Filipem Sadowskim podczas pierwszej gali Pryzmat Jiu Jitsu Pro. Turniej rozpoczął się od walki Krisa i Aktora, walka bez większych emocji zakończyła się remisem. W kolejnym pojedynku, który był rewanżem za MP BJJ 2015, Cezary Stefańczukszybko zakończył walkę z Kacprem Rotem duszeniem krzyżowym (wszyscy typowali takatrova). Druga walka bez kimon była konfrontacją Mastersa (jak o sobie mówi Domino) i młodego Filipa Sadowskiego. W walce zawodników dobrze znających się już z innych zawodów, lepszy okazał się Dominik Małkowski. W czwartym superfight spotkali się starzy wyjadacze polskich i europejskich mat. Po zdecydowanie w najlepszym starciu tego wieczoru Jędrek Loska okazał się lepszy od Węgorza z Zenith Jiu Jitsu i pokonał go przez duszenie zza pleców. Chyba najbardziej elektryzująca walka Przymat Jiu Jitsu Pro było starcie byłych kolegów z Gold Teamu; Karola Dzieniszewskiego z Adamem Niedźwiedziem. Zakończyła się wygraną bardziej doświadczonego Dzikiego przez duszenie. Wisienką na torcie był pojedynek prekursorów polskiego jiu jitsu: Sławka Barczaka oraz młodszego z braci Linke, Macieja. Po bardzo dobrym pojedynku, w którym było wiele zwrotów akcji — starcie zakończyło się remisem. Krzysztof Michalak x Konrad Śmieszek — remisCezary Stefańczuk x Kacper Rot — duszenie krzyżoweDominik Małkowski x Filip Sadowski — duszenie zza plecówJędrek Loska x Jędrzej Kubski — Duszenie zza plecówKarol Dzieniszewski x Adam Niedżwiedz — duszenieSławek Barczak x Maciej Linke — remis
13 Maj 2016 godz. 12:33
Art za Exilados Koszalin
 

Dominik “Domino” Małkowski vs Filip Sadowski

3 Marca 2016 godz. 10:11
Art za bjjfantastic.pl, fot. FB
 

Zapadka pierwszy, Małkowski trzeci w rankingu

Portal bjjfantastic.pl opublikował ranking polskich zawodników brazylijskiego jiu jitsu. Stawce czarnych pasów przewodzi Kornel Zapadka (Berserkers Team), a trzeci w ranking brązowych pasów jest Dominik Małkowski (Exilados Koszalin). Zestawienie to powstało uwzględniając sukcesy sportowców – zdobywane przez nich miejsca na zawodach krajowych, jak i zagranicznych. Gratyfikacja punktowa zależy od rangi zawodów oraz zdobytego miejsca. Czarne Pasy: •  Kornel Zapadka: Trenujący w Koszalinie Kornik aktualnie prowadzi w rankingu, przyczyniły się do tego udane występy na zawodach w Brazylii oraz medale z Mistrzostw Polski Bjj No Gi. 68 pkt •  Piotr Wojtkowski: Ashton mocno zaczął 2016 rok, najpierw zdobywając medale na trialsach do Abu Dhabi, a następnie dokładając złoty medal na Munich Open. 48pkt Mieszko Maciejewski: Znalazł się na najniższym stopniu podium za sprawą medali z traialsów do Abu Dhabi w Niemczech oraz Hiszpanii. 40 pkt Brązowe Pasy: •   Adam Wardziński: Dla nikogo akurat nie jest to zaskoczenie, obecnie najlepszy brązowy pas w Europie, multimedalista zawodów na starym kontynencie, ostatni start zawodnik z Poznania zaliczył na Mistrzostwach Polski Bjj No Gi wygrywając swoją kategorię 158 pkt •  Sławomir Zbigniew Zakrzewski: Zawodnik reprezentujący Gold Team znalazł się w zestawieniu po zdobyciu złotego medalu na Mistrzostwach Europy w Lizbonie. 63 pkt Dominik Małkowski: Licznie startujący na zawodach trener Exliladosu Koszalin, zaliczył w tym roku już kilka dobrych występów plasując się na podium naszego zestawienia. 56pkt  
22 Lutego 2016 godz. 11:55
Art za grappler.info, fot. FB/Kornel Zapadka
 

Złoto i srebro Kornela Zapadki

Znakomicie podczas VI Mistrzostw Polski No Gi w jiu jitsu spisali się koszalinianie. OFICJALNE WYNIKI DRUGIEGO DNIA VI MISTRZOSTW POLSKI NO GI JIU JITSU 2016 CZARNE PASY -73,5kg1 Bartosz Bąk Łamator Racibórz/ Gold Team Polska2 Jan Wallus Zenith BJJ3 Adam Górny Złomiarz -79,49kg1 Jędrzej Kubski Zenith BJJ2 Michał Ksepko Berserkers Team -91,5kg1 Piotr Bagiński Berserkers Team2 Tomasz Stasiak Berserkers Team3 Krzysztof Gerke Gerke MMA Grudziądz +97,kg1 Kamil Umiński Alliance BJJ2 Kornel Zapadka Berserkers Team CZARNE PASY MASTER -79,5kg1 Ireneusz Mila Shooters Konin2 Adam Górny Złomiarz Team -85,5kg 1 Tomasz Michałowski Berserkers Team2 Karol Stankiewicz Gold Team Polska -91,5kg1 Tomasz Stasiak Berserkers Team2 Leszek Jaremkowski Forca Brava Gold Team Opole3 Piotr Bagiński Berserkers3 Krzysztof Gerke Gerke MMA Grudziądz +97,5kg1 Kornel Zapadka Berserkers Team BRĄZOWE PASY -67,5kg1 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska2 Kamil Tarnawski Łamator Racibórz/ Gold Team Polska3 Igor Wojtas Gold Team Polska3 Marcin Ciszek Rio Grappling Club -73,5kg1 Kacper Rot Gold Team Polska2 Janusz Andrejczuk Dragon’s Den Fight Club3 Jonathan Brinkhaus Ankos MMA3 Kuba Witkowski Alliance BJJ -79,5kg1 Paweł Bańczyk BJJ Factory / Gracie Barra2 Dominik Małkowski Exilados Koszalin3 Wojciech Lech Beserker’s Team Szczecin3 Filp Sadowski Zenith BJJ -85,5kg1 Krzysztof Michalak Berserkers Team2 Krzysztof Pociecha Gold Team Polska3 Dominik Chmiel Octopus Pabianice/ Łaskie Bractwo TSW3 Filip Kopij Rio Grappling Club -91,5kg1 Adam Wardziński Alan Finfou BJJ2 Michał Pietrzak Ankos MMA3 Paweł Kunysz Kaito Stalowa Wola3 Jakub Długosz WroxGym Galvao -97,5kg1 Kornel Chabowski Berserkers Team2 Tomasz Pacześny Octopus Pabianice Team Draculino +97,5kg1 Sebastian Maciejewski Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ2 Patryk Wysocki Gold Team Polska3 Eldar Yakuza Jungle BJJ MASTER BRĄZOWE PASY -73,5kg1 Kuba Witkowski AllianceBJJ2 Marcin Nasher Barracuda3 Robert Piotrowski United Gym/ Heros Team3 Grzegosz Janus Gold Team Polska -79,5kg1 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorilla2 Dominik Małkowski Exilados Koszalin3 Wojciech Lech Berserkers Team3 Eugeniusz Barański Berserkers Team -85,5kg1 Krzysztof Michalak Berserkers Team2 Filip Kopij Rio Grappling Club3 Robert Makaś Gold Team Polska3 Marcin Joachimiak Gold Team Polska -91,5kg1 Andrzej Migaj Fronlineacademy2 Rafał Zawidzki Rio Grappling Club3 Paweł Kunysz Kaito Stalowa Wola +97,5kg1 Sebastian Maciejewski Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ2 Jakub Bresiński Nokaut Kościan3 Tomasz Kloc Hunter MMA Warszawa3 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ PURPUROWE PASY -61,5g1 Mateusz Żeromski Gold Team Polska2 Paweł Ebel Gold Team Polska -67,5kg1 Grzegorz Bigdoń Grappling Rzeszów2 Wojtek Pająk Pretorian Team3 Jakub Maszczak Exilados Koszalin3 Przemysław Rosiak Shooters Konin -73,5kg1 Paweł Kozłowski Copacabana Team2 Piotr Majchrzak Gold Team Polska3 Paweł Muniak Copacabana Team3 Damian Zorczykowski Fight Club Łomża -79,5kg1 Mateusz Gamrot Ankos MMA2 Adam Lewandowski Zenith BJJ/ West Coast Team3 Karol Brzostowski Gold Team Polska3 Maciej Szubart Boi Team Polska -85,5kg1 Piotr Wręchowicz Alliance BJJ2 Jarosław Frankowski Rio Grappling Club3 Cyprian Dubiela Zenith BJJ3 Arkadiusz Nowicki Gracie Barra Team Draculino -91,5kg1 Jacek Czubak Dragon’s Den Team/ Marga SFG2 Filip Orlik Złomiarz Team3 Mateusz Lurc Berserkers Team3 Kamil Czochra Rio Grappling Club Wrocław -97,5kg1 Kamil Wojciechowski Szkoła Walki Drwala2 Marek Bujło Złomiarz Team3 Adam Florek Forca Brava Opole3 Miłosz Gądziak Gold Team Polska +97,5kg1 Łukasz Zalewski Bone Brakers Zgierz/ Gracie Barra Team Draculino2 Rafał Sosnowski Alliance BJJ3 Kamil Kacprzak United Gym3 Arek Lewandowski Zenith BJJ/ West Coast Świnoujście MASTER PURPUROWE PASY-67,5kg1 Wojciech Goleński Forca Brava Gold Team Opole2 Daniel Młynikowski Rio Grappling Ostrów Wlkp.3 Wojciech Baranowski Gold Team Polska -73,5kg1 Tomasz Rudzki GF Team2 Zbigniew Sikora Gold Team Polska3 Łukasz Rutkowski Husaria Włocławek3 Maciej Dorodzik Berserkers Team/ Cyklon Zielona Góra -79,5kg1 Patryk Bąk BJJ Academy Zgorzelec2 Przemysław Matuszak Alliance BJJ3 Tomasz Blasiński Grappling Kraków3 Radosław Młynarski Gold Team Polska -85,5kg1 Andriej Astakhov Pretorian Team2 Steve Dillan BJJ Academy Zgorzelec3 Artur Szewczyk Exilados Koszalin -91,5kg1 Robert Zyffert Berserkers Team2 Dariusz Michalewski Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice3 Rafał Pacanowski Zenith BJJ -97,5kg1 Sebastian Pacanowski Zenith BJJ2 Adam Florek Forca Brava Opole3 Marcin Szwarc Zenith BJJ +97,5kg1 Mirosław Kielar Gracie Barra Poland Team Draculino2 Rafał Sosnowski Alliance BJJ3 Leon Zarzycki Gerke MMA Grudziądz3 Wiktor Andersz Zenith BJJ NIEBIESKIE PASY -55,5kg1 Wojciech Gryz BJJ Factory/ Gracie Barra2 Paweł Grobelny Copacabana Bydgoszcz3 Jakub Radajewski Szkoła Walki LEO Śrem -61,5kg1 Adam Zieliński Zenith BJJ/ LFC2 Marcin Bilman Ankos MMA3 Piotr Kacprzak Dragons Den Team3 Bartek Wiśniewski Octagon Team -67,5kg1 Mikołaj Grzejszczak Gold Team Polska2 Mateusz Ziętek RGC Wrocław3 Mikołaj Goraus Gracie Barra3 Tomasz Paczka BJJ Factory \ Gracie Barra -73,5kg1 Gabrysiak Dawid Gold Team Polska2 Jakub Najdek Alliance BJJJ3 Piotr Hueges Alliance BJJ3 Urban Daniel Dragons Den Warszawa -79,5kg1 Adam Pluta Forca Brawa Opole Gold Team2 Michal Musioł Octaon Team3 Maciej Kaczmarek Zenith Jiu Jitsu3 Maciej Pacuła Rio Grapling Wroclaw -85,5kg1 Krystian Kusztelak Gracie Barra Team Draculino2 Piotr Kurowski Alliance BJJ3 Krzysztof Kubit Grappling Kraków3 Rafał Zuchniak Serpentens Słupsk -91,5kg1 Adam Biegański Vale Tudo Białystok2 Szymon Błaszczyk Pretorian Koźmin3 Mariusz Podborączyński Gold Team Polska3 Piotr Lewandowski Copacabana Bydgoszcz -97,5kg1 Kamil Wojciechowski Zenith BJJ2 Kamil Zachłowski S4 Fight Club3 Dariusz Ząbek Szkoła Walki Drwala3 Bartosz Demkiewicz Gracie Barra Rzeszów +97,5kg1 Dawid Krawczyk Gracie Barra Rzeszów2 Bartłomiej Dróbka Copacabana Poznań3 Bartłomiej Sudol Kaito Stalowa Wola3 Damian Ratajczyk Zenith BJJ NIEBIESKIE PASY MASTER -67,49kg1 Goraus Mikołaj Gracie Barra Team Draculino2 Grzegorz Miklas RGC Animmals Zawiercie3 Rafał Majewski Bastion Rybnik3 Piotr Antczak Golden Dragon -73,5kg1 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska2 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska3 Mieczysław Jędrzejczak Berserkers Team3 Kuba Wiewióra Copacabana Bydgoszcz -79,5kg1 Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk2 Paweł Szymański Next Level BJJ Opole3 Przemysław Szybisty Szczerek Fight Team3 Tomasz Grzeszczuk Exilados Koszalin -85,5kg1 Piotr Kurowski AllianceBJJ2 Cezary Spiż Alan Finfou BJJ3 Karol Słowik Serpentens Słupsk3 Łukasz Fecki BJJ Academy Zgorzelec -91,5kg1 Piotr Krygier Pretorium Poznań2 Przemysław Szyszka Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ3 Paweł Kempa Barracuda3 Marcin Świątkowski Viet Vo Dao Aleksandrów Kujawski -97,5kg1 Piotr Kaszta Berserkers Team2 Daniel Moder Ikizama Fight Club3 Łukasz Krzyżaniak Barracuda3 Artur Kęska Serpentens Słupsk   +97,49kg1 Romuald Łysiak S4 Fight Club2 Łukasz Osik Anakonda/ Checkmat Poznań3 Adam Bizoń B-Zone Training Routine3 Tomasz Warowny Gold Team Polska Wyniki pierwszego dnia znajdziesz  tu
22 Lutego 2016 godz. 5:22
Art za grappler.info, fot. FB/Exilados Koszalin
 

Sukcesy koszalinian w MP

Z bardzo dobrej strony podczas VI Mistrzostw Polski No Gi w Jiu Jitsu zaprezentowali się zawodnicy Exilados Koszalin / Renato Tavares Polish Association W Luboniu odbyły się po raz szósty mistrzostwa kraju no gi w jiu jitsu. Wyniki pierwszego dnia: BIAŁE PASY  -61,5kg1 Marcel Bodył Gold Team Polska2 Karol Malik Zenith/ LFC3 Rafał Kruczek Copcabana Bydgoszcz3 Przemysław Zarzycki Berserkers Team -67,5kg1 Adam Witkowski Spartan Knurów2 Mateusz Maciejewski Murowana Goślina Team3 Sobczak Dominik Gold Team Polska3 Radosław Frankowski Ankos MMA -73,5kg1 Mateusz Firek Legiony Mniów2 Marek Lewicki Copacabana Bydgoszcz3 Dawid Duda RGC Animmals Zawiercie3 Maciej Włodarski Berserkers Team -79,5kg1 Mateusz Gregorkiewicz Berserkers Team2 Patryk Zając Alliance BJJ3 Kamil Kubasiak Gracie Barra Team Draculino3 Helak Mikołaj Invictus BJJ/ Zenith -85,5kg1 Grzegorz Gamdzyk Academia Gorilla2 David Kozma PriMMA Gym Prague3 Sebastian Pencherkiewicz Gold Team Polska3 Mariusz Boszman Mariusz Boszman -91,5kg1 Bartosz Cieślewicz Berserkers Team2 Krzysztof Jankowiak NoLimits Janikowo3 Michał Paczkowski Berserkers Team3 Wojciech Sadowski Berserkers Team -97,5kg1 Pawel Zakrzewski Vale Tudo Bialystok2 Damian Piwowarczyk Bersekers Team3 Mateusz Kulikowski Alan Finfou BJJ3 Mateusz Klusek Bersekers Team +97,5kg1 Maciej Gąsiorek Rio Grappling Club2 Tomasz Tatarek WroxGym Galvao3 Tomasz Kapuściński Berserkers Team3 Łukasz Rogowski Gold Team Polska BIAŁE PASY MASTER -61,5kg1 Krzysztof Żybul Rio Grappling Club2 Norbert Wronowicz StreetFighters Slubice -67,5kg1 Arkadiusz Jackowiak Anakonda/ Checkmat Poznań2 Taraszkiewicz Krystian Lions Glogow3 Krzysztof Sas Gold Team Polska3 Andrzej Markuszewski Grappler/ Zenith Grudziądz -73,5kg1 Adrian Zachara RGC Animmals Zawiercie2 Andrzej Dębski WroxGym Galvao3 Jakub Kuźniarek Alan FinFou BJJ3 Frank Sieber BJJ Academy Zgorzelec -79,5kg1 Dariusz Święcicki Dragons Den Team/Marga2 Rafał Komorowski AllianceBJJ3 Robert Szaluciński Zenith BJJ/ Invictus BJJ3 Krzysztof Witek Rio Grappling Club -85,5kg1 Josef Kral PriMMAt Gym Prague2 Jacek Jędraszczyk Rio Grappling Club3 Maciej Spanialski Szczerek Fight Team3 Robert Karaczun Berserkers Team -91,5kg1 Grzegorz Zając Kaito Stalowa Wola2 Łukasz Gucia Gold Team Polska3 Piotr Skobel Berserkers Team3 Artur Ciesielski Gold Team Polska -97,5kg1 Dariusz Seńko Gold Team Polska2 Radomir Szpakowski Serpentens Słupsk3 Dariusz Hoffman Kaito Stalowa Wola3 Marcin Szybiak Kaito Stalowa Wola +97,5kg1 Jan Horak priMMA Gym Prague2 Marcin Gąska Forca Brava Gold Team Opole3 Wojciech Mirecki Szczerek Fight Team3 Michał Ostrowski Alliance BJJ KOBIETY KOLOROWE PASY -56,5kg1 Kamila Burdzy Gold Team Polska2 Anna Pawlak Alliance BJJ -61,5kg1 Veronica Macedo Ankos MMA2 Agata Bielecka Berserkers Team Stargard -71,5kg1 Martyna Czech Szkoła Walki Drwala2 Agnieszka Rosińska Copacabana Bydgoszcz3 Monika Mazur Berserkers Team +71,5kg1 Arizona Mercedes Brodie Gold Team Polska KOBIETY NIEBIESKIE PASY -51,5kg1 Weronika Nitecka Zenith Jiu Jitsu2 Natalia Augustyniak Pretorian Koźmin -56,5kg1 Paulina Giemza Octagon Team2 Katarzyna Mańke Gold Team Polska3 Dorota Norek Gameness Team3 Kinga Jendrasik Fight Fabrikc/ Alan Finffou BJJ -61,5kg1 Marta Chmiel Berserkers Team Polska2 Katarzyna Niska Złomiarz Team3 Karolina Lech Alliance BJJ3 Natalia Panek Gracie Barra Team Draculino -66,5kg1 Monika Krynicka Alliance BJJ2 Zuzanna Grudniak Złomiarz Team3 Ania Woitowa Copacabana Bydgoszcz +71,5kg1 Joanna Gabryluk Dragons Den Team/ Marga2 Paulina Kontna Copacabana Bydgoszcz KOBIETY BIAŁE PASY -51,5kg1 Marta Owsińska Copacabana Bydgoszcz2 Patrycja Ozor Bastion Rybnik -56,5kg1 Karolina Pych Alliance BJJ2 Ewa Pikul Copacabana Bydgoszcz3 Martyna Ciaskowska Rio Grappling Club3 Anna Młynarczyk United Gym/ Heros Team -61,5kg1 Veronika Rodova Jungle BJJ2 Katarzyna Emilit Berserkers Team3 Ewelina Woźniak MMA Witkowo3 Małgorzata Gajda Berserkers Team -66,5kg1 Koper Ilona Gracie Barra Team Draculino2 Grabowska Katarzyna Copacabana Bydgoszcz3 Gracjana Garbaciak Berserkers Team3 Aleksandra Milejska WroxGym Galvao -71,5kg1 Kornelia Włodarczyk Sekcja Walki W Bliskim Kontackie WSOWL2 Izabela Popiołek Copacabana Bydgoszcz +71,5kg1 Patrycja Pawelec Gold Team Polska2 Ewa Grala Alliance BJJ3 Martyna Wawrzyniak Strefa Walki/ Barracuda JUNIORZY -51,5kg1 Mikołaj Nowak Gold Team Polska -56,5kg1 Kacper Siwiec Akademia Feniks Warszawa2 Shamkhan Erzanukaev Copacabana Warszawa3 Julian Sudol Kaito Stalowa Wola3 Kuba Pałka Gracie Barra Team Draculino -61,5kg1 Hubert Sulewski Fight Club Łomża2 Marcel Piechowiak Zenith Jiu Jitsu3 Kacper Kujawski Berserkers Team3 Kevin Rutkowski Shooters Konin -66,5kg1 Bej-Ali Umalatov WCA Fight Club2 Grzegorz Kuriata Berserkers Team3 Natan Niewiadomoski Berserkers Team4 Mateusz Żmuda WroxGym Wrocław -71,5kg1 Igor Brzozowski Gold Team Polska2 Borys Gołdasiewicz Zenith BJJ/ West Coast Team3 Dawid Gandurski Berserkers Team/ Cyklon Zielona Góra4 Jermiasz Jaworowski Gold Team Polska -76,5kg1 Dominik Mazur Gold Team Polska2 Dariusz Gomuła Zenith BJJ3 Michał Gąsior Gold Team Polska4 Jakub Waszkiewicz Gold Team Polska -81,5kg1 Nikodem Sura ZenithBJJ/ West Coast Team2 Patryk Mansfeld Zenith BJJ3 Piotr Strojny Gold Team Polska -86,5kg1 Olaf Grabowski Zenith BJJ/ West Coast Team2 Dawid Kozer Exilados Koszalin3 Krystian Pawlik Pretorian Team +86,5kg1 Sergiusz Jaśniewski Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki2 Norbert Batogowski Fight Club Łomża JUNIORKI -51,5kg1 Patrycja Witkowska Szkoła Sztuk Walki LEO Śrem -58,5kg1 Weronika Rot Gold Team Polska2 Sara Jóźwiak Panteon Mistrzów MMA3 Wiktoria Witkowska Szkoła Walki LEO Śrem3 Gabriela Wójtkiewicz Szkołwa Walki LEO Śrem -62,5kg1 Zuzanna Wleczyk Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież2 Anastazja Dworecka Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice +66,5kg1 Joanna Gabryluk Dragon’s Den Team/ Marga JUNIOR MŁODSZY -46Kg1 Dawid Sobkowiak BJJ Academy Zgorzelec2 Kacper Pawelec Berserkers Team3 Shamad Erzanukaev Copacabana Warszawa3 Szymon Małkowski Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież -54,5kg1 Kosrat Salman Art.Of Roll2 Franciszek Mićko Berserkers Team3 Kacper Adamczewski Rio Grappling Club4 Oleksandr Doroshenko Club Tiger -63kg1 Borowski Michał Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie2 Maksymilian Czajkowski Gold Team Polska3 Michał Muszyński Szkoła Walki Leo Śrem4 Aleksander Wleczyk Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież +63kg1 Dominik Sztaba Boi Team Wrocław2 Borys Pełczyński Zenith BJJ/ West Coast Team3 Jan Jacykowski KS K.O.ZAK Gorzów Wlkp.4 Łukasz Kurowski Starogard Gdański MŁODSZY JUNIOR DZIEWCZYNKI -54,5kg1 Natalia Jakubowicz Alliance2 Bianka Linke Gold Team Polska3 Roksana Kadur Szkoła Sztuk Walki Kazuro3 Julia Wojtecka Szkoła Sztuk Walki Kazuro -63kg1 Zosia Andrzejkowicz Gold Team Polska2 Oliwa Gos Berserkers Team MŁODZICY -34kg1 Mike Linke Gold Team Polska2 Jakub Małkowski Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież3 Alex Witkiewicz Gold Team Polska3 Jakub Kurdynowski Gold Team Polska -40kg1 Mateusz Drabiszczak Berserkers Team2 Artur Nowak Szkoła Walki LEO Śrem3 Damian Ramulewicz BJJ Academy Zgorzelec3 Filip Promiński Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież -46kg1 Edwin Krause Gold Team Polska2 Kacper Łuczak Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież +46kg1 Filip Kowalski Ankos MMA2 Maks Kamiński Zenith Jiu Jitsu3 Kacper Ćwik Gold Team Polska MŁODZICY DZIEWCZYNKI -34kg1 Ada Mazur Gold Team Polska2 Anita Janikowska Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież3 Martyna Nalewalska Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież3 Alicja Wojtkowiak Szkoła Walki LEO Śrem -40kg1 Antonina Maria Piasecka RGA Norway Feliepe Mota Team2 Marcelina Jakubowska Gold Team Polska3 Martyna Wrzesińska Copacabana Bydgoszcz +46kg1 Amelia Grabowska Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież