Sport

Świętowali pływając

Autor Artur Rutkowski 17 Października 2014 godz. 17:03
Ponad trzystu młodych sportowców wzięło udział Mityngu Pływackim "Urodziny Pana Rysia". Na koszalińskim basenie rywalizowały zawodnicy z całego województwa, a nawet z Gdańska i Kielc. W tegorocznej edycji prawo startu mieli pływacy z roczników 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 i 2004.

31/31

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone w naszej galerii, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@ekoszalin.pl. W tytule prosimy umieścić słowo WIZERUNEK. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.

W niedzielę 10 listopada w Słupsku rywalizowali pływacy z koszalińskiego klubu Znicz. Z okazji Dnia Niepodległości ii świetnych wyników w zawodach przywieżli jedenaście złotych krążków. Młodzi zawodnicy oprócz medali za pierwsze miejsca wywalczyli 13 srebrnych i 12 brązowych medali. Warto dodać, że drużynowo w sztafecie mieszanej 12x50 m stylem dowolnym pływacy ze Znicza Koszalin zdobyli złoto i srebro.   W grupie najstarszej bardzo dobrze spisała się Kasia Rogowska, która zdobyła złoto w kategoriach: 100m stylem dowolnym, 100m stylem klasycznym uzyskując fantastyczny czas 1m 15,81 sek. - jest to najlepszy tegoroczny wynik w Polsce, dodatkowo zdobyła złoto w drużynie.     W tej samej grupie wiekowej Kuba Zychowicz wywalczył złote krążki w kategoriach 100m stylem dowolnym, 100m stylem grzbietowym i w sztafecie.

53 medale dla Znicza Koszalin

Artur Rutkowski / fot. zss-koszalin.pl M.Derewiecki - 4 Października 2012 godz. 4:57
W zawodach wystartowało 288 zawodników z 8 klubów: Bałtyk Odyseja Morska Kołobrzeg, Mkp Szczecin, KS Warta Poznań, MKP Kołobrzeg, MKS "Neptun" Stargard, UKS Żabianka Gdańsk, ZS Redzikowo i MKS Znicz czyli zawodnicy uczący się na co dzień w Zespole Szkół Sportowych w Koszalinie.