Bez punktów z Kartuz

Autor Artur Rutkowski 1 Marca 2015 godz. 8:08
Kolejnej porażki na parkietach drugiej ligi doznali szczypiorniści Gwardii Koszalin. Podopieczni Piotra Stasiuka przegrali z Cartusią Kartuzy 17:24.. Była to już trzecie przegrane spotkanie z rzędu i w konsekwencji koszalinianie spadli na piątą lokatę w tabeli.

Pojedynek od początku był niezwykle wyrównany i zatęty. Do przerwy jednak Cartusia prowadziła już różnica trzech bramek 11-14.

Druga połowa to nerwowy początek, który ostatecznie zaowocował odskoczeniem gospodarzy na kilka bramek. Gwardia przez całe spotkanie nie znalazła sposobu na sforsowanie dobrze dysponowanej obrony zespołu z Kartuz. W całym pojedynku gracze z Pomorza Środkowego zdobyli zaledwie 17 bramek. Ostatecznie Gwardia przegrała 17:24 i spadła na piąte miejsce w tabeli.

W następnej kolejce Gwardziści zmierzą się z Wybrzeżem II Gdańsk. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 8 marca. Początek o 11:00 w Gdańsku.