Bałtyk bez szans

Autor Artur Rutkowski 30 Października 2014 godz. 15:09
Podopieczni Mariusza Lenartowicza przegrali wyjazdowe spotkanie z Pogonią Szczecin 0:3. Porażka przerwała serię trzech meczów bez porażki.

Już pierwsza połowa pokazała, że będzie to niezwykle trudne spotkanie. Gospodarze już w 26 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Michała Stańczaka. Ambitnie grający koszaliński zespół starał się doprowadzić do wyrównania. Jednak ta sztuka się nie udała.

Pogoń w końcówce pojedynku podwyższyła prowadzenie, najpierw Patryk Paczuk w 88 minucie, a chwilę później Tomasz Borucki wpisali się na listę strzelców. Ostatecznie Bałtyk przegrał 0:3.

Po czwartkowym pojedynku Bałtyk zajmuje ósmą lokatę, zaś szczeciński zespół plasuje się na pozycji wicelidera. Następny mecz koszalinianie rozegrają 8 listopada w samopołudnie z Górnikiem Zabrze, który zajmuje trzecią lokatę w Centralnej Lidze Juniorów.

Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 3:0 (1:0)

Bramki: Michał Stańczyk 26, Patryk Paczuk 88, Tomasz Borucki 90

CLJ: Bałtyk Koszalin - Lech Poznań 1:2 (0:1)

Artur Rutkowski - 21 Sierpnia 2014 godz. 13:53
Nietypowo, bo w czwartek 21 sierpnia swój mecz ligowy rozegrali juniorzy Bałtyku Koszalin. Niestety podopieczni Mariusza Lenartowicza doznali drugiej porażki w Centralnej Lidze Juniorów, tym razem 1:2 z Lechem Poznań.

CLJ: Bałtyk Koszalin - MKS Kluczbork 4:0 (0:0)

Artur Rutkowski - 9 Sierpnia 2014 godz. 15:15
Od zwycięstwa 4:0 nad MKS-em Kluczbork, podopieczni Mariusza Lenartowicza rozpoczęli zmagania Centralnej Ligi Juniorów gr. zachodniej. Zwycięstwo pokazało, że Bałtyk dobrze przepracował okres przygotowawczy.

CLJ: Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 2:0 (1:0)

Artur Rutkowski - 6 Kwietnia 2014 godz. 14:07
W niedzielę 6 kwietnia juniorzy Bałtyku Koszalin pokonali 2:0 Akademię Pogoni Szczecin. Zwycięstwo w dużym stopniu przybliżyło koszalinian do awansu do nowej Centralnej Ligi Juniorów.