Zryw w świetnej formie

Autor Patryk Pietrzala 27 Sierpnia 2014 godz. 22:17
Piłkarze Zrywu Kretomino pokonali drugą drużynę Bałtyku Koszalin 3:0. Tym samym było to trzecie zwycięstwo zespołu z Kretomina.

Piłkarze drugiej drużyny Bałtyku zainkasowali ostatnio pierwszy punkt w tym sezonie - remisując z Drawą II Drawsko Pomorskie. Nieco wcześniej biało - niebiescy zostali rozgromieni przez Hubertus Biały Bór 0:6. Znacznie lepiej radzili sobie zawodnicy Zrywu Kretomino, którzy do tej pory mają na swoim koncie komplet punktów, to jednak nie wystarczyło do zajęcia pierwszego miejsca w lidze. Piłkarze z Kretomina pokonali Arkadię Malechowo 4:2 oraz Victorię Sianów 1:0.

W środowym spotkaniu w barwach II drużyny Bałtyku zagrali juniorzy, zawodnicy z rocznika 97. Młodzi piłkarze ambitnie walczyli, dużo biegali, byli agresywni, jednak Zryw pokonał gości doświadczeniem. Pierwsza bramka dla zawodników z Kretomina padła w 40. minucie, a jej autorem był Marcin Olechnowicz.
Zryw dyktował tempo gry, a Bałtyk II nie potrafił stworzyć sobie wielu sytuacji, głownie dzięki dobrej obronie gospodarzy. Spotkanie przebiegało w szybkim tempiez w drugiej połowie padły kolejne dwie bramki, a ich strzelcami byli Maciej Pasternak i Adrian Szatkowski.