Drugie drużyny na remis

Autor Patryk Pietrzala 25 Sierpnia 2014 godz. 16:02
Drugi zespół Bałtyku Koszalin zmierzył się w drugiej kolejce z Drawą II Drawsko Pomorskie. Biało – niebiescy wywalczyli pierwszy punkt w rozgrywkach.

W pierwszej kolejce w Koszalińskiej Lidze Okręgowej piłkarze Bałtyku II zostali rozgromieni przez Hubertus Biały – Bór 6:0. Koszalinianie nie byli w stanie zagrozić bramce przeciwnika i ostatecznie dosyć słabo rozpoczęli sezon. Szansa na poprawę nadarzyła się dosyć szybko, bo w następnej kolejce, czyli w spotkaniu przeciwko Drawie II Drawsko Pomorskie.

Piłkarze Bałtyku zagrali znacznie lepiej niż w Białym Borze. Biało – niebiescy ostatecznie zremisowali 2:2. Gospodarze prowadzili do przerwy 1:0 po bramce Kamila Wiśniewskiego, następnie gole strzelali goście, a dokładnie Wojciech Witoń. Punkt uratował Łukasz Miklasiński, który trafił do bramki w 70. minucie meczu.

W 3. kolejce spotkań Koszalińskiej Ligi Okręgowej, Bałtyk II Koszalin zmierzy się na wyjeździe ze Zrywem Kretomino.