Gwardia pokonała Gryfa

Autor Art za gwardia-koszalin.pl, fot. gwardia-koszalin.pl 11 Lutego 2016 godz. 16:27
Piłkarze Gwardii Koszalin pokonali w meczu towarzyskim zespół Gryfa Polanów 2:1.

Podopieczni Łukasza Drożdżala zmierzyli się z występującym w Koszalińskiej Klasie Okręgowej, Gryfem Polanów. Spotkanie zakończyło się wygraną koszalińskiej drużyny 2:1 (1:0). W dwudziestej minucie znakomitym podaniem z głębi pola Daniela Wólkiewicza obsłużył Daniel Wojciechowski, a z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał wracający po kontuzji, Przemysław Brzeziański. Popularny "Wojciech" również był bliski wpisania się na listę strzelców, lecz futbolówka po strzale kapitana naszego zespołu odbiła się od poprzeczki.

Na początku drugiej połowy nasza drużyna stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia bramki, lecz zamiast kolejnych trafień, w następnych minutach w grze naszego zespołu było sporo niedokładności, co wykorzystali gryfici, strzelając wyrównującą bramkę. Patryka Wójcika pokonał Adrian Wrona. Tuż przed końcem spotkania gola dla naszej drużyny zdobył Mateusz Kołodziejski.