Odrobili dwie bramki

Autor Artur Rutkowski 10 Października 2015 godz. 17:47
Podopieczni Łukasza Drożdżala zremisowali na wyjeździe z Wierzycą Pelplin 2:2. Koszalinianie już w spotkaniu przegrywali 0:2.

Gwardziści w 14 minucie stracili pierwszą bramkę, którą zdobył Mateusz Bujanowski. Kolejne trafienie padło w 54 minucie, tym razem Łukasz Racki zdobył gola dla Wierzycy.

Zespół z Pomorza Środkowego walczył do końca o korzystniejszy rezultat. W 77 minucie bramkarza własnej drużyny pokonał Michał Benkowski. Już trzy minuty później Przemysław Brzeziański trafił bramkę na 2:2 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

W kolejnej kolejce Gwardia zmierzy się przed własną publicznością z Arką II Gdynia.

Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin 2:2 (1:0)