Pucharowe rozstrzygnięcia

Autor Artur Rutkowski 7 Października 2015 godz. 20:58
W środę rozegrano spotkania czwartej rundy Pucharu Polski KOZPN. W kilku spotkaniach doszło do niespodzianek.

Patrząc jedynie na wyniki największą niespodziankę sprawili zawodnicy Sadu Chwiram, którzy wyeliminowali z dalszej gry Iskrę. Jednak gracze z Białogardu po prostu nie stawili się na spotkaniu. Do niespodziewanego rozstrzygnięcia doszło w pojedynku w Redle, gdzie miejscowa Redłovia wygrała z Olimpią Gościno 3:0.

Blisko sprawienia niespodzianki byli, również gracze Radewu Białogorzyno, którzy przez 90 minut dzielnie walczyli z liderem Klasy Okręgowej - Victorią Sianów. Po 90 minutach był remis. Jednak ostatecznie sianowianie wygrali zdecydowanie 6:2.