Trzy gole Czapłygina

Autor ArtRut za baltykkoszalin.pl 27 Kwietnia 2015 godz. 7:50
Cenny remis wywalczyli zawodnicy Bałtyku Koszalin. Występujący w CLJ nasz zespół w pojedynku z Lechią zremisował 3:3(2:0).

Koszalinianie świetnie rozpoczęli  zawody i szybko objęli  dwubramkowe prowadzenie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Czapłygin.

W drugiej połowie gospodarze postawili wszystko na jedną karte. Rzucili się do zmasowanycjh ataków i zdobyli kontaktową bramkę. Bałtyk nie dał się jednak zastarszyć i Mateusz Czapłygin po raz trzeci pokonał bramkarza Lechii. Niestety gospodarze już po dwóch minutach uzyskali bramkę kontaktową i ponownie rzucili się do ataków. Po rzucie rożnym pilka trafiła w rękę jednaego z zawodników Bałtyku i sędzia podyktował rzut karny, po którym został ustalony wynik spotkania.

Remis na boisku Lechii bardzo cieszy ale kiedy prowadziło się 3:1... pozostaje niedosyt.

W niedzielę 3 maja bardzo ważny mecz z Wartą Poznań.