Zadecydowała jedna bramka

Autor Artur Rutkowski 23 Kwietnia 2015 godz. 21:53
Koszaliński Bałtyk przegrał wyjazdowe spotkanie z Chemikiem Police 0:1. Jedyna bramka w meczu padła w 87 minucie.

Zespół z Pomorza Środkowego przez niemal całe spotkanie zagrał bardzo dobrze w defensywie. Niestety po raz kolejny w obecnym sezonie szwankował skuteczność strzelecka Bałtykowców. Chemik Police przez całe spotkanie starał się wyjść na prowadzenie i w 87 minucie Szymon Kapelusz dał swojej drużynie upragnione prowadzenie.

Był to trzeci mecz z rzędu w wykonaniu podopiecznych Wojciecha Polakowskiego bez zdobytego gola. Natomiast Chemik odniósł czwarte kolejne zwycięstwo.

Następne ligowe spotkanie koszalinianie rozegrają drugiego maja przed własną publicznością. Rywalem Bałtyku będzie Cartusia Kartuzy.

Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1:0 (0:0)

87' Szymon Kapelusz.