Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

Powstali po 15 latach

2018-09-01 06:20:00 ekoszalin za KP Zefir Wyszewo
Klub Piłkarski Zefir Wyszewo w sobotę Gąskach w ramach trzeciej serii meczów A-klasy pokonał 5:1 jedenastkę Fali ABFROST. Fakt, że piłkarze z Wyszewa znów grają we własnej drużynie zawdzięczają grupie zapaleńców futbolu.

Po 15 latach gry w strukturach GKS-u Leśnik Manowo, wiosną 2018 roku Klub Piłkarski Zefir Wyszewo został reaktywowany. Grupa zapaleńców i miłośników piłki nożnej postanowiła założyć stowarzyszenie pod nazwą Klub Piłkarski Zefir Wyszewo. 10 maja 2018 roku 7 osób na spotkaniu założycielskim utworzyło Stowarzyszenie Klub Piłkarski Zefir Wyszewo, który kultywuje tradycje dawnego Klubu Sportowego z Wyszewa,  założonego 65 lat temu. Herb oraz barwy klubu pozostały niezmienione. 

Założycielami KP Zefir Wyszewo zostali: Irena Oleksy, Sylwia Krępeć, Dawid Józefowicz, Marcin Janus, Kamil Cybulski, Piotr Pawluch, Piotr Jasieniecki.

Władze nowego klubu stanowią:

Zarząd: Piotr Jasieniecki – Prezes KP Zefir Wyszewo, Piotr Pawluch – Wiceprezes KP Zefir Wyszewo

Komisję rewizyjna: Irena Oleksy – Przewodnicząca komisji , Sylwia Krępeć – członek komisji.

17 maja Klub Piłkarski Zefir Wyszewo został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS: 0000732278.

 

65-lecie klubu - Biesiada Wyszewska

 

28 lipca zapisał się w historii ZEFIRA jako dzień wielu wzruszeń oraz pozytywnej energii  i dużej mocy. Przed meczem towarzyskim naszego klubu z piłkarzami Leśnika Manowo nastąpiło odsłonięcie pomnika i nadanie stadionowi imienia Bogdana Walaszka. Na uroczystość przybyła rodzina Bogdana oraz większość byłych i obecnych mieszkańców Wyszewa oraz okolic. Zjawili się także przedstawiciele KOZPN-u, władze gminne, zaproszeni goście, sponsorzy. Ksiądz Waldemar Dembowski poświęcił okazały pomnik, natomiast odsłonięcia dokonała żona zmarłego.

 

W tym dniu cztery osoby związane z naszym klubem zostały odznaczone przez prezesa oraz zarząd KOZPN-u, są to:

1) Tomasz Krzywonos (srebrna odznaka), 2) Dawid Józefowicz (złota odznaka) - 3) Karol Gładysz (złota odznaka) 4) Piotr Pawluch (złota odznaka) - obecny wiceprezes naszego klubu, 

Gratulacje

 

Skomentuj na Facebooku / Zobacz komentarze »
Zobacz popularne artykuły:
 

Koszalin: Delikatesy "Piotr i Paweł" zlikwidowane

18 Września 2018 godz. 2:26 Ala za dlahandlu.pl, fot. Piotr Walendziak
Trzynastka dla pracowników koszalińskich delikatesów "Piotr i Paweł" okazała się feralna. 13 września dowiedzieli się bowiem, że następnego dnia sklep zostanie zlikwidowany, a oni stracą pracę. Koszalinianie zakupów w "Piotrze i Pawle" już nie zrobią. - Generalnie mamy trzy scenariusze. Jednym z nich jest sprzedaż firmy operatorowi branżowemu, ale wtedy musimy wziąć pod uwagę, że sprzedaż trochę potrwa, choćby ze względu na konieczność zaakceptowania transakcji przez UOKiK. Możemy tu mówić nawet o sześciu miesiącach, które musiałyby upłynąć do sfinalizowania transakcji. Dlatego bierzemy pod uwagę także możliwość sprzedaży wybranych lokalizacji, na których mniej nam zależy. Wtedy zyskalibyśmy gotówkę i czas potrzebny na wdrożenie procesu restrukturyzacji. Trzeci scenariusz to sprzedaż firmy instytucji finansowej, które także znajdują się wśród naszych partnerów rozmów. Dla nas ten scenariusz byłby najlepszy, bo zachowalibyśmy brand i pozycję na rynku, która jest wyjątkowa - mówi Marek Miętka, prezes sieci Piotr i Paweł.  O restrukturyzacji sieci Piotr i Paweł pierwszy poinformował portal Dla Handlu. Od początku rok sieć zamknęła dziesięć sklepów na terenie całego kraju, a otwarła dwie nowe placówki - Ostatnie zamknięcia sklepów Piotr i Paweł wynikają z restrukturyzacji sieci i rezygnacji z nietrafionych lokalizacji. W tym sensie można je traktować jako pozytywną wiadomość, świadczącą o tym, że spółka jest dobrze zarządzana - wyjaśnia w rozmowie z dlahandlu.pl prezes TFI Capital Partners Adam Chełchowski.   ...
 

Koszalin: 24-godzinne dyżury przez 7 dni w tygodniu w Centrum Zdrowia Psychicznego

15 Września 2018 godz. 3:33 Ala, fot. FB
 

Koszalin: Ruszył przetarg na połączenie ul. Władysława IV z S6

12 Września 2018 godz. 0:01 Ala za Urząd Miejski Koszalinlin
 

Wybory samorządowe: Jeden na jeden

8 Września 2018 godz. 3:49 Ala, fot. FB, film: PO Koszalin
W Koszalinie wyborcza gorączka znów się podniosła. A to za sprawą Koalicji Obywatelskiej, która wezwała do publicznej debaty przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Dlaczego tylko przedstawiciela jednego komitetu wyborczego? Bo tylko kandydat PiS na prezydenta miasta wskazał swoich branżowych zastępców. W pierwszym dotyczącym oświaty starciu mieli uczestniczyć Przemysław Krzyżanowski (na zdjęciu z lewej), były wiceminister edukacji, obecny wiceprezydent Koszalina oraz Artur Wiśniewski, szef klubu radnych PiS, który zdaniem KO miałby ewentualnie zająć fotel właśnie Krzyżanowskiego. Tomasz Nowe zapowiedział, że Koalicja Obywatelska planuje więcej takich tematycznych debat. Rozmów branżowych jednak nie będzie. Andrzej Jakubowski, kandydat PiS na prezydenta zaproponował za to, by do debaty z nim o przyszłości Koszalina stanął ubiegający się o kolejną reelekcję obecny prezydent miasta, Piotr Jedliński. - Jedliński nie ma pomysłu, wizji, nie ma też programu dla Koszalina. To prezydent ustala kierunki rozwoju miasta i jest wybierany, a nie zastępcy - argumentował Jakubowski.  Komentarz Trochę szkoda, że PiS uchyla się od takiej konkretnej, rzeczowej debaty, w której uczestniczyliby najbliżsi współpracownicy kandydatów na szefów miasta. To dzięki argumentom wysuwanym przez osoby znające dobrze zagadnienie, będące wręcz specjalistami w poszczególnych dziedzinach moglibyśmy poznać nie tylko same plany, ale i osoby je przedstawiające. Bo ważny jest nie tylko szef, ale także i to, z kim idzie do wyborczego wyścigu. ...