Medale weteranów Bałtyku

Autor Art za Kl Bałtyk Koszalin 5 Lipca 2018 godz. 7:33
Byli zawodnicy Bałtyku Koszalin zdobyli medale na mistrzostwach Polski weteranów lekkiej atletyki, które odbywały się w Toruniu.

Leszek Jaworski zdobył brąz w kategorii wiekowej M60 w biegu na 100 m przez płotki (17,81 s) oraz w konkurencji skoku w dal (4,43 m). Z kolei Cezary Linowiecki (na zdjęciu) wywalczył brąz w biegu na 800 m w kategorii M55 (2.31,53 min.).
Blisko podium w kategorii M60 był także Jan Suski – 4. miejsce w biegu na 300 m przez płotki (56,57 s) oraz 5. miejsce w trójskoku (8,26 m).  Medale zdobyli także inni weterani lekkiej atletyki z Koszalina: Jerzy Krauze, Wojciech Zboiński oraz Anna Orzeł.