Dwa brązy koszalińskich judoków w mistrzostwach Polski

Autor Art za PZ Judo, fot. FB/Judo Samuraj Koszalin 3 Czerwca 2018 godz. 16:12
Bardzo dobry start zanotowali ponownie koszalińscy judocy. Anika Łozińska (Samuraj) i Filip Bieliński (Gwardia) w Pile podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych wywalczyli brązowe medale.

Łozińska rywalizowała w kategorii wagowej 57 kg, a Bieliński wystąpił w wadze 50 kg. Miejsca koszalinian:

4. Ola Szulc (kat 44 kg);

3.. Anika Łozińska (57 kg)

5. Weronika Jaworska (+70 kg);

3. Filip Bieliński  (kat 50 kg);

5. Daniel Jędrzejewski  (kat + 90 kg)

W niedzielę odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Reprezentantki Gwardii Koszalinm wywalczyły 5. Miejsce, a ich klubowi koledzy zajęli 4. pozycję.