Bałtyk przegrał w Dygowie

Autor Art za Bałtyk Koszalin, 19 Maj 2018 godz. 2:32
Pierwszej porażki wiosną tego roku doznali zawodnicy Bałtyku Koszalin. Nasz zespół uległ gospodarzom, Raselowi Dygowo 1:2 (1:0).

Bramkę dla Bałtyku zdobył Krystian Krauze. Na listę strzelców Rasela wpisali się Marek Niemierzycki i Łukasz Wiśniewski. Podopieczni trenera Mariusza  Lenartowicza dominowali w pierwszej połowie.
Zgoła odmienna była druga część meczu. Gospodarze zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową najwyższego na boisku napastnika. Bramka ta dodała im animuszu. W 78 minucie kapitalnym strzałem popisał się doskonale nam znany Łukasz Wiśniewski i Rasel dość niespodziewanie objął prowadzenie, którego już nie oddał do końca, mimo usilnych ataków gości.

Skład: Skrzyński, Andrzejczak, Waleński, Walaszczyk, Fastyn,, Jachemek, Łysiak, Putno, Gregorek, Lichmański, Krauze.
Weszli: Jasitczak, Fijołek, Pazdur, Górka.

Zespół Bałtyku ma już zapewniony awans do III ligi. W środę bardzo interesujący półfinał Pucharu Polski z liderem III ligi, Świtem Skolwin Szczecin.
Początek o godzinie 18.00 na stadionie ZOS Bałtyk.