Bałtyk w półfinale regionalnego Pucharu Polski

Autor Art za Bałtyk Koszalin, fot. Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin 8 Maj 2018 godz. 20:36
Po dramatycznym i emocjonującym spotkaniu awans do półfinału regionalnego Pucharu Polski wywalczyli gracze Bałtyku. O awansie gospodarzy przesądziła seria rzutów karnych.

Drużyna Bałtyku pokonuje Pogoń II po rzutach karnych. W meczu padł wynik remisowy 2:2. W karnych Bałtyk wygrał 4:2.
Drużyna Bałtyku objęła prowadzenie w 8 minucie po strzale głową Bartłomieja Putno.
Pogoń wyrównała w 80 minucie, po strzale z rzutu karnego. Odpowiedź Bałtyku była natychmiastowa, Paweł Łysiak zdobył bramkę już w 81 minucie. W doliczonym czasie gry, Pogoń Wyrównała i konieczna była dogrywka.
Na początku dogrywki błąd Maksa Witkowskiego i Seweryn Fijołek ręką ratuje Bałtyk przed strat bramki. Czerwona kartka dla naszego obrońcy a Maks Witkowski broni karnego. Niestety chwile później kontuzja Jakuba Karpińskiego i gramy przez 22 minuty w 9 przeciwko 11 portowcom.
Determinacja, walka i ofiarność dała efekt.