Gwardziści rozbili Unię

Autor Art za Gwardia Koszalin, fot. Zbigniew Skrzycki 23 Lutego 2018 godz. 6:08
Piłkarze drugoligowej Gwardii Koszalin rozegrali w Ustroniu Morskim test-mecz z jedenastką Unii Swarzędz,.

Zespół z Koszalina ograł wicelidera grupy północnej wielkopolskiej czwartej ligi 7:0. Już na początku spotkania wynik otworzył Adam Setla i taki rezultat utrzymał się do przerwy.

Podopieczni Tadeusza Żakiety z impetem rozpoczęli drugą część meczu, strzelając między 49., a 54. minutą trzy kolejne gole. Najpierw błąd golkipera rywali wykorzystał Robert Ziętarski, po chwili z rzutu wolnego znakomicie przymierzył Kamil Poźniak, a kilkadziesiąt sekund później po szybkiej akcji na listę strzelców wpisał się Michał Szubert.

Gwardziści nie zwalniali tempa. Piątą bramkę dla naszej drużyny zdobył Adam Setla, po chwili podanie Maksymiliana Szwaka na gola zamienił Adrian Kwiatkowski, a w końcówce rezultat ustalił Michał Szubert.

Skład Gwardii: Hartleb - Dondera (46. Szwak), Baranowski (60. Wojciechowski), Stańczyk, Maciąg (65. Majtyka), Karbowiak (46. Kwiatkowski), Shinmura (60. Olszewski), Ziętarski, Poźniak, Mikołajczak (46. Szubert), Setla.