Towarzysko: Sokół - Gwardia 0:10 (0:5)

Autor Art za Gwardia Koszalin, fot. Zbigniew Skrzycki 18 Lutego 2018 godz. 6:24
Pojedynek z 11. zespołem grupy południowej regionalnej klasy okręgowej, Sokołem Suliszewo zakończył się wygraną Gwardii Koszalin 10:0 (5:0).

Rezultat spotkania już w siódmej minucie otworzył Adam Setla. Tuż przed upływem trzydziestu minut gry na listę strzelców wpisał się Maciej Stańczyk. Po chwili swoją drugą w tym meczu bramkę zdobył Adam Setla. W końcówce tej części do siatki trafili Robert Ziętarski i Mateusz Olszewski.

W drugiej połowie do siatki trafiali wyłącznie Aleksander Karbowiak i Robert Ziętarski. Obaj gracze zakończyli to spotkanie z trzema bramkami na koncie.

We wtorek Gwardia rozegra kolejny test-mecz. Podopieczni Tadeusza Żakiety zagrają w Ustroniu Morskim z wiceliderem grupy północnej wielkopolskiej czwartej ligi - Unią Swarzędz.

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda, Stańczyk, Olszewski (46. Przyborowski), Maciąg (60. Szwak), Kwiatkowski, Shinmura (46. Czyżewski), Majtyka, Ziętarski, Karbowiak, Setla.