Gwardia zwycięska Świtem. Dziś mecz z Chemikiem

Autor Art za Gwardia Koszalin 7 Lutego 2018 godz. 3:38
Przebywający na obozie w Policach piłkarze Gwardii Koszalin pokonali 2:1 (1:1) w meczu kontrolnym wicelidera trzeciej ligi Świt Skolwin.

Prowadzenie w tym meczu objęli podopieczni Pawła Ozgi. Po zagraniu za linię obrony, okazji nie zmarnował Adam Nagórski. Po chwili doskonałej szansy nie zdołał wykorzystać Charles Nwaogu. Gwardia odpowiedziała dogodną sytuacją Aleksandra Karbowiaka. W końcówce pierwszej połowy znakomite dośrodkowanie Radosława Mikołajczaka na gola zamienił Przemysław Brzeziański.

Na początku drugiej części "Brzezian" doskonale wystartował do znakomitego podania z głębi pola i w sytuacji sam na sam skierował futbolówkę do siatki. W kolejnych minutach obie drużyny miały swoje szanse, lecz rezultat spotkania nie uległ już zmianie.

Dziś Gwardia  zagra kontrolnie z Chemikiem Police.

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda (46. Dondera), Baranowski, Stańczyk, Maciąg, Karbowiak (46. Kwiatkowski), Shinmura, Poźniak, Ziętarski, Mikołajczak (46. Szubert), Brzeziański.