Towarzysko: Bałtyk - Rasel 2:0

Autor Art za Bałtyk Koszalin 5 Lutego 2018 godz. 0:34
Seniorzy Bałtyku Koszalin pokonali w Ustroniu Morskim, Rasela Dygowo 2:0 (1:0). Bramki dla koszalinian zdobyli: Maciej Gregorek i Dawid Gruchała.

To druga wygrana z Raselem w zimowym okresie treningowym. Mecz zaczął się od mocnego uderzenia Bałtyku, gdyż już w 2 minucie do bramki Rasela trafił M. Gregorek. Zawodnik ten od tygodnia trenuje z Bałtykiem, jesienią grał w II ligowej Gwardii. W 80. minucie w zamieszaniu podbramkowym, uderzał Michał Czenko,Piłka po  jego strzale  trafił aw słupek, ale czujnie zachował się Dawid Gruchała, umieszczając futbolówkę w pustej bramce przeciwnika.

Skład: Skrzyński, Fijołek, Krauze, Walaszczyk, Biergiel, Rak, Jachemek, Lichmański, Putno, Gregorek, Łysiak
Weszli: Witkowski, Andrzejczak, Janasik, Gruchała, Pazdur, Czenko, Fastyn.

Kolejny sparing, w środę w Ustroniu, z gospodarzami Astrą.