IV liga: Gryf Kamień - Bałtyk Koszalin 1:3 (1:0)

Autor Art za Bałtyk Koszalin 12 Listopada 2017 godz. 5:44
Lider pokazał moc. Ale dopiero po przerwie. Po pierwszych trzech kwadransach przegrywał w Kamieniu Pomorskim 0:1.

Zespół Bałtyku Koszalin w drugiej połowie meczu z Gryfem Kamień Pomorski,udowodnił, że nie przypadkowo prowadzi w IV lidze i ze stanu 0:1, po pierwszej części gry, doprowadził do wygranej 3:1. Bramki dla podopiecznych M.Lenartowicza zdobyli: Bartłomiej Fastyn, Bartłomiej Putno i Paweł Rak.
Zespół Bałtyku zachował jednopunktową przewagę nad Morzyckiem Moryń. Nasi główni rywale pokonali Vinetę Wolin 2:0.
Za tydzień mecz z ostatnim w tabeli Osadnikiem Myślibórz.