PLK: AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 81:86

Autor Art, fot. Twitter/AZS Koszalin 4 Listopada 2017 godz. 19:39
Niestety koszykarze AZS Koszalin ulegli w meczu rozegranym we własnej hali drużynie Polpharmy Starogard Gdański.

Udany początek gospodarzy i po 10 minutach prowadzenie 18:17. Po wyrównanej pierwszej połowie Akademicy przegrywali zaledwie 37:39. Za to znakomita w wykonaniu koszalinian był trzecia karta. Azetesiacy uzyskali w niej bardziej wyraźną przewagę – 64:58. W ostatniej kwarcie Farmaceuci zdołali na 4 min. przed końcem doprowadzić do remisu. Po 78. Na 2.24 min Damian Jeszke rafił 1x2 i gospodarze znów objęli prowadzenie. Odpowiedź przyjezdnych była natycmiastowa. Polpharma za sprawą Joe Thomanssona zmiejszyła stratę. Później przez moment wydawało się, że AZS ma szanmsę na zwycięstwo. Niestety końcówka spotkania należała do Polpharmy, która odniosła zwycięstwo.

Najlepszymi strzelcami AZS tym spotkaniu byli Qyntyl Woods (18 pkt.) i Damian Jeszke (17 pkt).