IV liga: Bałtyk zdobył komplet punktów w Trzebiatowie

Autor Art za ZZPN, Bałtyk Koszalin, fot. FB/Rega Trzebiatów 17 Października 2017 godz. 7:04
Zespół Bałtyku Koszalin po dobrej, ostrej grze, pokonał Regę Trzebiatów 2:0 (1:0).

Mecz rozpoczął się od bramki strzelonej przez Seweryna Fijołka (4 minuta). Gol ten spowodował pewność gry zespołu gości i przez całą pierwszą część meczu kontrolowali przebieg gry.

W drugiej połowie Rega ruszyła do bardziej zdecydowanych ataków ale pewnie rozbijali je obrońcy Bałtyku. W 75 minucie kapitalnie z 22 metrów uderzył B. Fastyn i uspokoił poczynania gospodarzy. Zawodnicy Regi od tego momentu zaczeli grać wręcz brutalnie, wspomagani przez impulsywnie reagujących kibiców.

Gratulujemy wygranej, za tydzień, w niedzielę, mecz z Raselem Dygowo.

Skład: Witkowski, Fijołek, Biergiel, Walaszczyk, Krauze, Fastyn, Rak, Putno, Pazdur, Lichmański, Romańczyk.
Weszli: Saliwon, Kulon, Janasik, Jachemek.