Towarzyskie granie Bałtyku. Gol z ok. 60 metrów!

Autor Art za Bałtyk Koszalin, fot. FB/Kotwica Kołobrzeg 30 Lipca 2017 godz. 3:57
Piłkarze Bałtyku pilnie przygotowują się do ligowych występów.

W Krosinie k/Świdwina dwa mecze rozegrali seniorzy Bałtyku Koszalin.

W pierwszym meczu Bałtyk po dobrym meczu uległ Kotwicy Kołobrzeg 1:2 (0:1).

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Leszek Pazdur. Goście decydującą bramkę strzelili ok. 80 minuty. Była to niecodzienna sytuacja, gdyż widząc wysuniętego bramkarza Mateusz Słodowy z Kotwicy strzelił z własnej połowy boiska. Bramkę na 1:0 dla kołobrzeżan strzelił doskonale znany Łukasz Szymański.

Skład Bałtyku: Skrzyński, Jasitczak, Fijolek, Biergiel, Kulon, Sydoruk, Romańczyk, Jachemek, Krauze, Putno, Pazdur.

Skład Kotwicy : Dominik Kalinowski(46’Marcin Michalak), Tomasz Prejs(85’ Marcin Zabost), Wiktor Witt, Tomasz Wypij, Tomasz Rydzak, Michurski Michał(46’ Radosław Gałązka), Mateusz Słodowy, Szymański Łukasz, Łukasz Kacprzycki, Mateusz Czapłygin(85’ Paweł Figa, Łukasz Włodarczyk(85’ Patryk Lewandowski)

W drugim meczu Bałtyk pokonał Olimpa Gościno 3:0. Bramki strzelili: Bartłomiej Fastyn, Michał Czenko i Paweł Rak.

Skład: Witkowski, Andrzejczak, Fryś, Walaszczyk, Czenko, Fastyn, Rak, Fijołek, Saliwon, Janasik, Naworski.
Wszedł: Forczmański

Miłą niespodziankę sprawili juniorzy starsi Bałtyku Koszalin. W rozegranym w Kaliszu Pomorskim meczu kontrolnym wygrali z Polonią 4:3 (3:1).
Bramki strzelili: Dawid Gruchała x2, Szymon Siarnecki i Łukasz Krawarz.

Skład: DeClerck, Zimnicki, Bator, Ponurko, Woźniak, Trzmiel, Niemczyk, Ziółkowski, Górka, Siarnecki, Gruchała.
Weszli: Kruk, Okulewicz, Krawarz, Jakubowski.

W ostatnim meczu przed ligą zespół Bałtyku zagra z Sokołem w Karlinie.