Remis w meczu na szczycie IV ligi

Autor Art za Bałtyk Koszalin, fot. Piotr Walendziak 26 Marca 2017 godz. 14:08
W niedzielne południe Bałtyk Koszalin podejmował zespół lidera rozgrywek, drużynę Energetyka Gryfina. Po zaciętym meczu padł remis 1:1 (0:1).

Dramatyczny mecz został rozegrany na euroboisku ZOS Bałtyk w Koszalinie. Zespół Bałtyku Koszalin zremisował z Energetykiem Gryfino 1:1 (0:1). Bramkę dla zespołu Bałtyku strzelił w 89 minucie Wiktor Naworski. Goście gola zdobyli  w 32 minucie po kapitalnym strzale jednego z zawodników gości z rzutu wolnego.
Skład Bałtyku: Skrzyński, Krauze, Jasitczak, Biergiel (Pasieka), Drozdowski, Szymański, Rak (Fastyn), Tylczyński, Romańczyk (Kamiński), Kwiatkowski, Pazdur (Naworski).