Sparing: Gwardia Koszalin - MKS Sokół Karlino 6:0

Autor Art za Gwardia Koszalin 12 Lutego 2017 godz. 18:31
W niedzielę trzecioligowy zespół Gwardii Koszalin rywalizował na koszalińskim euroboisku z liderem Koszalińskiej Klasy Okręgowej - Sokołem Karlino. Koszalinianie wystąpili w tym meczu w mocno młodzieżowym składzie i zwyciężyła 6:0 (2:0).

W pierwszej połowie do siatki przeciwnika trafili Kacper Prusaczyk i Jeremiasz Grela. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Patryk Sobiegraj, Jeremiasz Grela (po raz drugi), Kacper Kowalewski i Maciej Gregorek, który skutecznie wykonał rzut karny.

W środę piłkarze Gwardii zagrają kontrolnie z pierwszoligową Drutex-Bytovią Bytów. W sobotę rywalem gwardzistów  będzie drugoligowa Kotwica Kołobrzeg.

Trzecioligowi piłkarze Gwardii Koszalin rozegrali dwa kontrolne mecze. Oba przegrali. Dziś w Koszalinie zmierzą się towarzysko z niżej notowanym Sokołem Karlino. W środę  gwardziści rozegrali mecz kontrolny z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice. Spotkanie zakończyło się wygraną lidera zaplecza ekstraklasy 4:0. Pojedynek został rozegrany na euroboisku w Niechorzu. Lider pierwszej ligi objął prowadzenie tuż przed przerwą. Dośrodkowanie byłego reprezentanta kraju - Pawła Golańskiego, na gola zamienił Jakub Biskup. Kolejne bramki padły w ostatnim kwadransie meczu. Najpierw głową z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Patryk Mikita. Chwilę później mocnym strzałem popisał się Hieronim Gierszewski, a tuż przed końcowym gwizdkiem z rzutu karnego rezultat ustalił Łukasz Kosakiewicz. W sobotę Gwardia zagrała w Gdyni z Bałtykiem. Wygrali gospodarze 3:1. Bramki: Bejuk 11, Kuzimski 45, Rzepa 69 (karny) - Przyborowski 77. Dziś  o godzinie 11, na koszalińskim euroboisku rywalem gwardzistów będzie prowadzony przez trenera Mirosława Skórkę - Sokół Karlino.