Trzy sekundy do brązu

Autor Art za Kl Bałtyk Koszalin 12 Lutego 2017 godz. 18:25
Lekkoatleci koszalińskiego Bałtyku startowali w halowych mistrzostwach Polski do lat 18 i do lat 20 w Toruniu.

Najbliżej medalu w biegu na 1500 m w kategorii do lat 20 był Jakub Wróbel, który zajął 4. miejsce z czasem 4.06,08 min. (rekord życiowy w hali). Do podium zabrakło niecałe 3 sekundy.
Aleksandra Majewska zajęła 11. miejsce w rywalizacji na 600 m do lat 18 – 1.38,44 min. (rekord życiowy) w eliminacjach i 1.38,93 min. w finale B. 11. miejsce, ale na 2000 m do lat 18 zajął także Adam Kasprowicz – 5.56,97 min. Na tym samym dystansie 30. miejsce zajął Paweł Kozak – 6.26,77 min.