Towarzyskie kopanie przed ligą

Autor Art za Gwardia Koszalin, Bałtyk Koszalin 29 Stycznia 2017 godz. 7:12
Koszalińscy piłkarze pilnie przygotowują się do rewanżowej, wiosennej rundy nligowych zmagań.

Przebywający na obozie w Policach piłkarze Gwardii ropzegrali dwa mecze kontrolne. Oba zremisowali. Mecz gwardzistów zHutnikiem Szczecin zakończył się remisem 1:1.  Skład I połowy : Hartleb - Bany, Wojciechowski, Stańczyk - Dondera, Maciąg , Shimura - Nemoto, Szubert, Sidor, zaw. testowany I.

Skład II połowy - Dulewicz, Chać, Wojciechowski, Stańczyk, Sobiegraj , Majtyka , zaw. testowany II, zaw. test III, Grela, Szubert, Martofel. Rezerwa Gregorek, Kowalewski, Brodowicz.

Następnie zespół Gwardii zmierzył się z drugoligowcami Błękitnych Stargard. Koszalinianie w pierwszej części zdobyli dwa gole, ale po zmianie stron stracili także dwa. Ostatecznie zatem remis 2:2.

Natomiast zespół CLJ Bałtyk Koszalin w meczu kontrolnym uległ IV ligowemu Olimpowi Gościno 2:3 (0:1). Zespół z Koszalina zagrał w odmłodzonym składzie, bez zawodników z rocznika 1998. Bramki dla Bałtyku zdobyli: Kacper Rapita (rocznik 2001) i Mateusz Chrzanowski.

Swoje umiejętności sprawdzali także czwartoligowcy Bałtyku. Koszalinianie pokonali Iskrę Białogard 3:1 (0:0). Bramki: Michał Czenko, Tomasz Kamiński, Wiktor Naworski dla Isklry D. Lisiak.  Dodajmy, że Krystian Krauze w 33 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Skład Bałtyku: Skrzyński, Krauze, Czenko, Szczerba, Sobczak, Rak, Fastyn, Pasieka, Kwiatkowski, Pazdur, Tylczyński. W II połowie weszli: Kamiński, Wąsowicz, Naworski, Drozdowski, Andrzejczak. W środę zawodnicy Bałtyku zagrają w Stargardzie z II ligowymi Błękitnymi.

Hutnik Szczecin – Gwardia Koszalion 1:1

Bramkę dla Hutnika zdobył Łukasz Włodarczyk.

Błękitni Stargard 2 ÷ 2 Gwardia Koszalin 2:2(0:2)

Bramki dla Gwardii: Grela 20. min. i  Sidor  31.)

Bałtyk CLJ Koszalin – Olimp Gościno 2:3 (0:1)

Bramki dla Bałtyku zdobyli: Kacper Rapita (rocznik 2001) i Mateusz Chrzanowski.

Bałtyk Koszalin – Iskra Białogard 3:1 (0:0)

Bramki: Michał Czenko, Tomasz Kamiński, Wiktor Naworski dla Isklry D. Lisiak.