Sparing: Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 7:0 (3:0)

Autor Art za Bałtyk Koszalin 15 Stycznia 2017 godz. 6:55
Pierwszy mecz kontrolny rozegrali seniorzy Bałtyku. Po tygodniowych treningach zmierzyliśmy się z II ligową Kotwicą Kołobrzeg. Gospodarze wygrali 7:0 (3:0).

Mecz rozegrano na oblodzonym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kołobrzegu. Zespół Kotwicy od początku dominował ale koszalinianie próbowali kontrataków i w pierwszych 20 minutach mógli pokusić się o pierwszą bramkę. W 26 minucie Kotwica objęła prowadzenie. Decydujące były ostatnie minuty I połowy gdy zawodnicy Kotwy strzelili 2 bramki (39 i 41 minuta). W drugiej części Kotwica jeszcze bardziej zdominowała wydarzenia i systematycznie powiększała swoją przewagę.

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 7:0(3:0)

Bramki: Krystian Sanocki 26, Konrad Bartoszewicz 39, Korneliusz Sochań 41, Tomasz Prejs 54, Sebastian Bartlewski 56, Mateusz Janeczko 74, Eryk Sobków 90

Kotwica Kołobrzeg: Łukasz Skowron (31 Oskar Pogorzelec, 61 Piotr Smołuch) - Karol Maliszewski (46 Błażej Chouwer), Marcin Budnik (46 Jakub Poznański), Mateusz Jagiełło (46 Wiktor Witt), Tomasz Rydzak (46 Piotr Azikiewicz) - Krystian Sanocki (46 Tomasz Prejs), Michał Michurski (46 Oskar Paprzycki), Korneliusz Sochań (46 Arkadiusz Lewiński), Konrad Bartoszewicz (46 Sebastian Bartlewski), Tymur Pohranicznyj (46 Mateusz Janeczko) - Mykyta Wowczenko (46 Eryk Sobków).

Bałtyk Koszalin: DeClerck, Krauze, Pasieka, Drozdowski, Biergiel, zawodnik testowany, Szymański, Rak, Fastyn, Kwiatkowski, Tylczyński. Weszli: Andrzejczak, Czenko, Sobczak, Szczerba, Wąsowicz, Pazdur, Kamiński.